بیوگرافی زیبا کرمعلی + عکس

0
804

زیبا کرمعلی: بیوگرافی کامل زیبا کرمعلی بازیگر فیلم لاتاری

زیبا کرمعلی Ziba Karamali متولد ۱۴ آذر ۱۳۷۵ کرج بازیگر اهل ایران است. او در اولین تجربهٔ بازیگری سینمایی خود در فیلم لاتاری ساختهٔ محمدحسین مهدویان ایفای نقش کرد.

بیوگرافی تحصیلی زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی دانشجوی سال آخر لیسانس رشته سینما از دانشگاه هنر تهران می باشد. وی دبیرستان را در آموزشگاه شهید ثانی ناحیه ۳ کرج گذراند و تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک و پیش دانشگاهی تغییر رشته داده است. زیبا کرمعلی در هنرستان گوهر ناحیه ۳ کرج در رشته هنر تحصیل کرد. وی رتبه ۸ کنکور سراسری در رشته هنر را کسب نمود.

زیبا کرمعلی می گوید: با اینکه رشته ریاضی با روحیاتم سازگار بود این رشته را انتخاب کردم و با معدل ۱۹/۹۵ دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم، البته معدل پیش دانشگاهی ام در رشته هنر ۱۹/۷۶ شد.

زیبا کرمعلی ویکی پدیا

ورود به دنیای بازیگری

در سال ۹۵ عوامل فیلم ماجرای نیمروز در یک همایش نقد و بررسی فیلم در دانشگاه هنر حضور پیدا می کنند که از این طریق با زیبا کرمعلی که عضو ادبی دانشگاه بوده آشنا می شوند.

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم نیمروز از خانوم کرمعلی برای فیلم جدیدش دعوت می کند و به این صورت او بعنوان بازیگر در فیلم لاتاری بدون هیچ تجربه ای بازی می کند.

زیبا کرمعلی در این باره می گوید: من تمرین های بازیگری را از صفر بازیگری حتی فن بیان را با ابراهیم امینی فیلمنامه نویس فیلم شروع کردم تا بتوانم بازی قابل قبولی ارائه بدم.

زیبا کرمعلی میگوید دو آرزوی سینمایی بزرگ دارم. اول اینکه می خواهم روزی برسد که ناگفته ها در سینما و رسانه به تصویر کشیده شوند. ناگفته هایی مثل تاریخ پر افتخار ایران که هرگز آنطور که باید به آن پرداخته نشده و گذشته ای که گم شده است و دوم اینکه روزی بتوانم کتابی که نوشته ام را بهنمایش دربیاورم.

درباره ازدواج زیبا کرمعلی و همسرش

خانم کرمعلی درباره ازدواج و انتخاب همسر در ادامه می گوید، من تنها ۲۲ سال دارم و البته که به این موضوع هم فکر کرده ام اما اعتقاد دارم برای انتخاب مسیر آینده، اولین گام شناخت درون است، وقتی آدم ها به این شناخت برسند، می توانند راه درست زندگی خود را قاطعانه انتخاب کنند بدون اینکه ملامت دیگران مانعی برای آنها باشد.

زیبا کرمعلی خانواده کوچکی دارد. او همراه پدر، مادر و برادر کوچکتر از خود زندگی می کند. وی ادبیات و نوشتن ( در حوزه ی قطعه ی ادبی و رمان ) را بسیار دوست دارد و علاقه اش به ورزش های والیبال و شنا بیشتر است.

زیبا کرمعلی اینستاگرام

بیوگرافی زیبا کرمعلی بازیگر لاتاری

بیوگرافی زیبا کرمعلی متولد

در ادامه از شما دعوت می کنیم تا با سایر بازیگران ایران در بخش جذاب بیوگرافی مجله اینترنتی ملکانه آشنا شوید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید