»  سینما و تلوزیون   »   دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)


دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

1:09:14
۲۵ مهر ۱۳۹۶

دانلود سریال ویکتوریا انگلیسی با دوبله فارسی (قسمت اول)

ویکتوریا یک سریال تلویزیونی بریتانیایی که توسط دیزی گودوین ساخته شده و با بازی جنا کولمن در نقش ملکه ویکتوریا. این سریال اولین بار ۲۸ آگوست ۲۰۱۶ از آی تی وی پخش شد. این سریال با دوبله فارسی از مهرماه ۱۳۹۶ از شبکه من و تو در حال پخش است.

خلاصه داستان سریال ویکتوریا قسمت اول

«الکساندرینا»ی هجده ساله به عنوان ملکه انتخاب می‌شود و از آن پس زندگی‌اش برای همیشه تغییر پیدا می‌کند.
او دیگر در قصر«کنزینکتون» زیر نظر «کونروی»، مشاور سختگیر مادرش، مخفی نخواهد بود بلکه نامش را به «ویکتوریا» تغییر داده و با «ملبورن»، نخست وزیر کاریزماتیکش، دوره‌ی جدیدی را شروع خواهد کرد. اما بی‌تجربگی ویکتوریا باعث اشتباهات و رسوایی‌اش می‌شود…

 

آرشيو سريال ملکانه - دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

 

بازیگران سریال ویکتوریا

جنا کولمن (انگلیسی: Jenna Coleman؛ زادهٔ ۲۷ آوریل ۱۹۸۶) یک هنرپیشه اهل بریتانیا است. وی از سال ۲۰۰۵ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. وی از سال ۲۰۱۲ در سریال علمی تخیلی دکتر هو (Doctor Who)در شخصیت کلارا آزوالد(Clara Oswald) نقش داشته در فیلم من قبل از تو به نقش آفرینی پرداخته است.

تام هیوز (انگلیسی: Tom Hughes؛ زادهٔ ۱۸ آوریل ۱۹۸۶) یک هنرپیشه اهل بریتانیا است. وی از سال ۲۰۰۸ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به تقاطع سمتری و درباره زمان اشاره کرد.

پیتر فرث (انگلیسی: Peter Firth؛ زادهٔ ۲۷ اکتبر ۱۹۵۳) هنرپیشه اهل بریتانیا است. وی از سال ۱۹۶۹ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده است. از فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به پرل هاربر، آمیستاد، ام آی فایو، بهترین بازی دنیا، جو یانگ نیرومند و وروجک‌ها اشاره کرد.

تامی نایت (انگلیسی: Tommy Knight؛ زادهٔ ۲۲ ژانویهٔ ۱۹۹۳) یک هنرپیشه اهل بریتانیا است. وی از سال ۲۰۰۱ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به ماجراهای سارا جین اشاره کرد.

پال ریس (انگلیسی: Paul Rhys؛ زادهٔ ۱۹ دسامبر ۱۹۶۳) هنرپیشه اهل بریتانیا است. وی از سال ۱۹۸۵ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده است. از فیلم‌هایی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به از جهنم و چاپلین اشاره کرد.

آدریان شیلر (به انگلیسی: Adrian Schiller) (زاده ۲۱ فوریهٔ ۱۹۶۴) بازیگرانگلیسی است. از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در فیلم دختر دانمارکی اشاره کرد.

پیتر بولز (انگلیسی: Peter Bowles؛ زادهٔ ۱۶ اکتبر ۱۹۳۶) یک هنرپیشه اهل بریتانیا است. وی از سال ۱۹۵۹ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به آرایشگر شیطانی خیابان فلیت، آگراندیسمان، دزدی بانک، شب بی‌پایان، پرنده آزاد، موزون و ناپلئون و عشق اشاره کرد.

الکس جنینگز (انگلیسی: Alex Jennings؛ زادهٔ ۱۰ مهٔ ۱۹۵۷) یک هنرپیشه اهل بریتانیا است. وی از سال ۱۹۷۸ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به بابل، ملکه، بال‌های کبوتر و نکته باریک اشاره کرد. وی همچنین برندهٔ جوایزی همچون جایزه لارنس الیویه شده است.

روفوس سوئل (به انگلیسی: Rufus Sewell) (زاده ۲۹ اکتبر ۱۹۶۷) یک بازیگر انگلیسی است. او در فیلم‌هایی مانند جنگلی‌ها، زیبای خطرناک، شهر تاریک، داستان شوالنه، شعبده‌باز (فیلم ۲۰۰۶) و مارتا، فرانک دیوید و لورنس را ملاقات کن حضور داشته. از جمله کارهای تلویزیونی او می‌توان به سریال ۲۰۱۰ پایه‌های زمین اشاره کرد. پیشتر از آن برای بی بی سی فیلم میان رژه را بازی کرد که در آن نقش یک قهرمان را ایفا کرده بود. در ۲۰۰۳، او نقش اصلی را در فیلم چارلز۲:قدرت و احساس را به نمایش گذاشت.

 

آرشيو سريال ملکانه - دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

 

تصاویر بازیگران سریال ویکتوریا

Victoria 1 - دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

Victoria 2 - دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

Victoria 3 - دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

Victoria 4 - دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

 

آرشيو سريال ملکانه - دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

5 دیدگاه برای دانلود سریال ویکتوریا دوبله فارسی (قسمت اول)

  1. ناشناس

    Fatal error: Call to undefined function commentsvotepanel() in /home/ardebiln/public_html/wp-content/themes/Max-4/includes/lib.php on line 1176