گفتگو جنجالی طاهری و فردوسی پور در برنامه ۹۰(بخش دوم)

  گفتگو جنجالی طاهری و فردوسی پور در برنامه ۹۰

  فردوسی پور در ادامه گفت: ما در نود جلوی خیلی از فساد ها و زد و بندها را گرفته ایم. شما شش هفته است که ما را برای حضور در برنامه ۹۰ سر کار گذاشته اید. تصویربردار ما ۴ ساعت پشت در اتاق شما معطل بوده و شما اجازه حضور او را در اتاقتان نداده اید. ما دیگر چه کار باید بکنیم؟ شما که می دانستید آقای هدایتی ابهاماتی را مطرح کرده است و ما گفتیم که این حق طبیعی شماست که از خودتان دفاع کنید. حالا شما طلبکار شده اید؟ در پرونده گولچ یک کلمه صحبت نکرده اید. در مورد رسوایی طارمی حاضر نشدید یک کلمه توضیح دهید. شما با حمله کردن به دنبال طفره رفتن از پاسخگویی هستید. افتخار برنامه نود این است بله قربان گوی مدیران مستبد و ریاکار نبوده است.»

  طاهری در ادامه گفت:« ما هیچ چیز پنهانی از هیچکس نداریم. هرکس هرچیزی می خواهد ببیند به باشگاه پرسپولیس بیاید.برنامه شما باید شادی آفرین باشد. همه هر هفته در نود منتظرند که یک دعوا مطرح شود. چرا اینگونه است؟ اجازه نمی دهم که کسی به من توهین کند.»

  در ادامه بحث به ماجرای پرونده جنجالی مهدی طارمی کشید و طاهری به دفاع از عملکرد خود و باشگاه پرداخت. در ادامه فردوسی پور گفت که چرا ما باید به کشور ترکیه باج بدهیم و مثلا آقای روحانی از آقای اردوغان بخواهد که این مشکل را برای ما حل کند؟ اردوغان بعدا چیز دیگری از ما می خواهد. چرا با دیپلماسی ضعیفمان به مملکت هزینه تحمیل می کنیم؟

  در این میان بحث طاهری و فردوسی پور به تسلط به زبان خارجی رسید که طاهری خطاب به فردوسی پور گفت:« شما که شکسپیر نیستید. اگر شما دو واحد زبان پاس کرده اید من چند سال آنجا بوده ام.» فردوسی پور هم در این خصوص گفت:« بله شما سلطان زبان هستید.»

  علی دایی هم در آخرین دقایق این گفت و گو پشت خط نود آمد و گفت:« صحبت هایی که آقای طاهری در خصوص طلب من مطرح کردند کاملا دروغ است. متاسفانه کاری کردند که من مجبور شوم از پرسپولیس شکایت کنم.» در ادامه طاهری گفت:« ما که با آقای دایی پدرکشتگی نداریم. که علی دایی در جواب گفت چرا اتفاقا. دارید. من از علی اکبر طاهری و دار و دسته اش به هیچ عنوان نمی گذرم.»

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید