»  سینما و تلوزیون   »   دانلود فیلم من و شارمین با لینک مستقیم


دانلود فیلم من و شارمین با لینک مستقیم

1:25:45
2,272
۱۴ دی ۱۳۹۶

دانلود فیلم من و شارمین با لینک مستقیم

فیلم سینمایی من و شارمین در سینمای خانگی منتشر شد. همزمان با انتشار این فیلم در سینمای خانگی، می توانید در ملکانه نیز فیلم سینمایی من و شارمین را تماشا و دانلود کنید.

 

لیست بازیگران من و شارمین

ويشکا آسايش، پژمان بازغی، سحر قريشی، نيما شاهرخ شاهی، رامين ناصرنصير، محمود جعفری، آتش تقی پور، زهره حميدی، پوراندخت مهيمن، فريبا نادری، نيلوفر پارسا و (با حضور) گوهر خيرانديش و مجيد صالحی .

خلاصه داستان من و شارمین

مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی دختر جوانی به نام تینا را روایت می کند که پیشگویی های عمه خود را باور دارد . او سالها به دنبال نیمه گمشده خود می گردد. البته با این تفاوت که نام نیمه خود را می داند. “شاهین اصل کوپال” اسمی است که عمه تینا به وی معرفی کرده. تینا پس از سال ها توانست نیمه گمشده خود را در فیسبوک پیدا کند اما این شاهین تقلبی از آب در می آید و با افکار خرافی تینا و عمه اش مشکل دارد …

تاریخ اکران من و شارمین

15 شهریور 96 در گروه قدس .

فروش گیشه

۱٬۲۰۴٬۶۲۵٬۰۰۰ تومان

نقد فیلم من و شارمین

« من و شارمین » اثر سطحی است اما به هرحال، به سمت ابتذال پیش نمی رود و با متوسل شدن به شوخی های جنسی، سعی در جذب مخاطبش ندارد. جزییاتی در فیلم وجود ندارد که بتواند مخاطب را تا انتهای داستان جذب نماید. روند کلی داستان تکرار کلیشه های بهم رساندن یک مرد و زن نامتناجس است که در سال های اخیر در سینمای ایران رونق داشته است، بدون هیچ نوآوری خاصی. من و شارمین شاخصه های یک فیلم سینمایی را به همراه ندارد و بیشتر مناسب تلویزیون می باشد. فیلم اگرچه سعی در مبارزه با خرافه پرستی دارد و از این حیث اثر قابل احترامی است، اما در ساخت اثر از مولفه های سینمایی استفاده نشده و به طور خلاصه، به سختی مخاطب را با خود همراه می سازد.

زمان پخش من و شارمین

12 دی 96.

 

لینک های دانلود قانونی فیلم من و شارمین

 

 

جستجوهای مربوط به دانلود فیلم من و شارمین با لینک مستقیم رایگان

دانلود فیلم کامل من و شارمین – دانلود فیلم من‌ و شارمین نماشا – دانلود کامل فیلم سینمایی من و شارمین – فیلم سینمایی من و شارمین نماشا – فیلم سینمایی من و شارمین کامل – دانلود فیلم من و شارمین لینک مستقیم – دانلود رایگان فیلم من و شارمین – دانلود رایگان من و شارمین

2 دیدگاه برای دانلود فیلم من و شارمین با لینک مستقیم

  1. Reza
    0

    ریگان کنید

ویدئوهای مرتبط