دانلود فیلم سینمایی دان ۲ دوبله فارسی بدون سانسور

  0
  941

  دانلود فیلم سینمایی دان ۲ دوبله فارسی بدون سانسور

  دان۲: تعقیب ادامه می‌یابدنام یک فیلم اکشن مهیج به کارگردانی فرهان اختر می‌باشد که دنبالهٔ فیلم قبلی آن دان: تعقیب دوباره آغاز می‌شود است. بازیگران اصلی فیلم شاهرخ خان،پریانکا چوپرا،بومان ایرانی، کونال کاپور هستندو هرتیک روشن هم در یک نقش کمیو حضوردارد. فرهان اختر پس از تقریباً ۵سال با این فیلم دوباره به کارگردانی بازگشت. دان ۲ در هند،تایلند،آلمان،مالزی وسوئیس فیلمبرداری شده است.

  فیلم سینمایی دان ۲ یک پاسخ مثبت رو به مخلوط از منتقدان در هند وپاسخ عموماً مثبت از منتقدان در خارج هند دریافت کرد. اکشن، کارگردانی، فیلمبرداری واجرای شاهرخ خان تحسین شد در حالیکه سرعت وموسیقی فیلم مورد انتقاد قرار گرفت. این فیلم در شصت ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به نمایش در آمد وتبدیل به محبوب ترین فیلم جشنواره شد. همچنین جوایز بهترین صداگذاری وبهترین اکشن را از جوایز فیلم فیر دریافت کرد.

  دان۲ در حال حاضر در رتبهٔ ششم پرفروش ترین فیلم‌های هندی در خارج از هند قراردارد که البته در زمان خودش رتبهٔ سوم شد.

   

  بازیگران فیلم سینمایی دان ۲

  شاهرخ خان در نقش دان
  پریانکا چوپرا درنقش رما
  بومان ایرانی در نقش وردن
  کونال کاپور در نقش سمیر
  لارا دوتا در نقش آیشا
  نواب شاه در نقش جبار
  ام پوری در نقش مالک
  علی خان در نقش جی کی دیوان
  هرتیک روشن در نقش دان با قیافهٔ مبدل

  داستان فیلم سینمایی دان ۲

  این فیلم پنج سال پس از پایان فیلم قبل آغاز می‌شود. سران قدرتمند مواد مخدر در فرانسه جلسه‌ای تشکیل داده‌اند ودرباره تهدید تازه‌ای که از آسیا سربلند کرده صحبت می‌کنند. دان (شاهرخ خان)کسب وکار آنهارا به خطر انداخته وتصمیم به کشتن او می‌گیرند. دان که برای پنج سال گذشته در تایلند بوده، برای تحویل یک محوله کوکائین می‌رود اما به جای محموله درگیری پیش می‌آید ودان تصمیم می‌گیرد مبارزه کند. او به مالزی برمی گردد وخودش را تسلیم رما (پریانکا پورا) وبازرس مالک (ام پوری) می‌کند. دان به مرگ محکوم شده وبه زندان فرستاده می‌شود ودر آنجا رقیب قدیمی اش وردن (بومان ایرانی)را ملاقات می‌کند. او با وردن دست دوستی می‌دهد و سپس تز زندان فرار می‌کنند.

  در زوریخ دان همکار مورد اعتمادش آیشا (لارا دوتا)را ملاقات می‌کند. آنها به کمک وردن محتویات یک صندوق را باز می‌کنند که در آن یک نوار ضبط شده از جی کی دیوان، معاون رئیس چاپ یورو در بانک آلمانی زنترال است که به دستور فابیان کول به سینگانیا (رئیس سابق دان که کشته شده) رشوه داده بود تا رقیبی را بکشد. دان، دیوان را تهدید می‌کند تا نقشه‌های بانک رابه او بدهد تا بتواند لوح‌های اسکناس را بدزدد. اما دیوان ٱدمکشی به نام جبار را استخدام می‌کند تا دان را بکشد. اما دان فرار می‌کند وجبار را مجبور می‌کند برای او کارکند.

  دان و گروهش نقشه‌شان را در بانک اجرا می‌کنند وعده‌ای را هم گروگان می‌گیرند. پس از سرقت لوح‌های چاپ جبار ووردن به او خیانت می‌کنند ودان فرار می‌کند. اما سمیر (کونال کاپور)که یکی از اعضای گروه است محل اختفای دان را لو می‌دهد واو دستگیر می‌شود. دانهم اورا تهدید می‌کند. به دلیل ناتوانی پلیس در ورود به ساختمان وآزادی گروگان‌ها، دان حاضر می‌شود به شرط بخشودگی از اتهاماتش به پلیس کمک کند.

  دان ورما به جبار ووردن می‌رسند اما هنگامیکه وردن از رما می‌خواهد به دان شلیک کند، او به دلیل احساساتی که همچنان پس از چندسال نسبت به دان داشت این کار را نمی‌کند ووردن به او شلیک می‌کند. دان با آن‌ها درگیر می‌شود وجبار کشته شده و وردن دستگیر می‌شود. دان سپس برگه‌های عفو خود را گرفته ولوح‌ها ویک دیسک حاوی اطلاعات را به ماموران می‌دهد. بعداً دیوان در اثر بمبی که دان در ماشینش گذاشته بود کشته می‌شود.

  درپایان نشان داده می‌شود که دان هنوز یکی از لوح هارا که پلیس فکر می‌کرد در انفجار نابود شده است را داردوسمیر هم به دان وفادار بوده ولودادن دان بخشی از نقشه بوده است. دان به آیشا و سمیر می‌گوید که آنها بسیار پولدار می‌شوند وهنگامی که آیشا می‌پرسد آیا از دستگیری نمی ترسیده دان می‌گوید:”دان کو پاکادنا مشکل هی نهی، ناممکن هه.”(گرفتن دان مشکل نیست، غیرممکنه)

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید