دوشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۷
»  سینما و تلوزیون   »   دانلود سریال یگان ۶ قسمت ۸ با دوبله فارسی


دانلود سریال یگان ۶ قسمت ۸ با دوبله فارسی

41:54
859
۱۰ آذر ۱۳۹۶

دانلود سریال یگان ۶ قسمت ۸ با دوبله فارسی

در سریال یگان ۶ شاهد ماموریت سری جنگجویان یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا برای از بین بردن یکی از رهبران طالبان در افغانستان خواهیم بود.

ماموریت سری جنگجویان یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا برای از بین بردن یکی از رهبران طالبان در افغانستان…
در حین انجام این ماموریت، نیروهای آمریکایی کشف می‌کنند یک شهروند آمریکایی برای تروریست‌ها کار می‌کند، و از همان جا مسیر ماموریت کمی تغییر پیدا می‌کند.
این فیلم با الهام از ماموریت‌های واقعی این نیروهای ویژه ساخته شده و با دیدن آن وارد دنیای واقعی یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده می‌شویم و با ماموریت‌های آنان، زندگی شخصی آن‌ها، نبردها و تصمیم‌های مهمی که برای حفظ امنیت این کشور می‌گیرند، آشنا می‌شویم.
«یگان ۶» تصویر واقعی و معتبری است که به ما نشان می‌دهد عضویت در این گروه چه معنا و مفهومی دارد و روابط برادرانه میان اعضای آن چگونه است. در آغاز این فیلم با فرمانده جنگجویان این یگان به نام «ریچارد تگرت» (ریپ) (با بازی والتون گوگینس) آشنا می‌شویم در حالی که او در این ماموریت یک تصمیم پرسش‌برانگیز می‌گیرد. دو سال بعد بوکوحرام، «ریپ» را دستگیر می‌کند و حالا برادران او در یگان ۶ به فرماندهی «جو گریوز» (بری سلوآنه)، «الکس کولدر» (کایل اشمید) و «ریکی اورتیز» (خوان پابلو رابا)، باید اختلاف‌هایشان را کنار بگذارند تا بتوانند موقعیت فرمانده سابق را شناسایی کنند و او را نجات دهند…

خلاصه داستان سریال یگان ۶ قسمت ۸

گروه یگان ۶ در تلاش است تا «ریپ» را از دست نیروهای جهادی آزاد کند اما اتفاقات و موانع زیادی پیش روی خود دارد…

 

آرشيو سريال ملکانه - سریال یگان 6/ویژه یگان نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا

 

ویدئوهای مرتبط