تریلر ۱۰ سالگی Uncharted منتشر شد

  0
  635

  آنچارتد (به انگلیسی: Uncharted) نام یک مجموعه بازی ویدئویی به سبک اکشن ماجراجویی، سکوبازی که توسط استودیوی ناتی داگ برای کنسول‌ های خانگی و دستی شرکت سونی ساخته شده‌اند و توسط شرکت سونی اینتراکتیو انترتینمنت منتشر شده‌اند. داستان تمام نسخه‌های این مجموعه درباره جوینده گنج خوش چهره به نام ناتان دریک است که با همکاری دوستانش ویکتور سالیوان و چارلی کاتر که بعداً به آن‌ها می‌پیوندد

  این مجموعه شامل چهار قسمت اصلی شامل
  آنچارتد: اقبال دریک یک بازی ویدئویی به سبک اکشن ماجراجویی، سکوبازی و اولین شماره از مجموعه بازی‌های آنچارتد است که توسط استودیوی ناتی داگ ساخته شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر گردیده است.

  آنچارتد ۲: درمیان دزدان یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی و سکوبازی که توسط شرکت ناتی داگ ساخته شده و سونی اینتراکتیو انترتینمنت آن را در سال ۲۰۰۹، به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر کرده‌است.

  آنچارتد ۳: فریب دریک یک بازی ویدئویی به سبک اکشن ماجراجویی، سکوبازی و سومین قسمت از مجموعه بازی‌های آنچارتد، و همچنین دنبالهٔ بازی مورد تقدیر قرار گرفته آنچارتد ۲: درمیان دزدان در سال ۲۰۰۹ به شمار می‌رود

  آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی و سکوبازی از مجموعه بازی‌های ویدئویی آنچارتد است که توسط شرکت ناتی داگ ساخته شده و در ۱۰ مه ۲۰۱۶ بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.

  و همچنین دو نسخه فرعی به نام‌های آنچارتد: ژرفای طلایی و آنچارتد: نبرد برای ثروت بر روی کنسول بازی دستی پلی‌استیشن ویتا منتشر شده است.

  یک فیلم سینمایی درباره این مجموعه در حال ساخت است که شخصیت اصلی آن ناتان دریک خواهد بود. همچنین مجموعه آنچارتد تا ژوئن ۲۰۱۵، فروشی بیش از ۲۱ میلیون نسخه در سراسر جهان داشته است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید