بهنام بانی در برنامه دورهمی

  0
  316

  بهنام بانی در برنامه دورهمی

  بهنام بانی مهمان برنامه دورهمی شد

  برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان بهنام بانی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان بود.بهنام بانی
  ماجرای کاهش وزن ۲۰ کیلویی بهنام بانی از زبان مهران مدیری

  بهنام بانی ورود به استودیوی دورهمی را با خواندن یک آهنگ آغاز کرد و بعد از سلام و احوال پرسی با مردم و مهران مدیری ، مجری دورهمی از کاهش وزن بهنام بانی پرسید که گفت: من در چیزی حدود ۳ ماه ۲۰ کیلو وزن کم کرده ام و مدیری به شوخی گفت : من سه ماه پیش با بهنام بانی تماس گرفتم و خواستم بخاطر شرایط استودیوی ما ۲۰ کیلو وزن کم کند و بهنام بخاطر ما این ۲۰ کیلو را کم کرد.

  بهنام بانی در ادامه صحبت هایش به اتفاقات خوبی که با اجرای علاقه خاص برایش رقم خورد صحبت کرد و از آهنگ علاقه خاص به عنوان شروعی فوق العاده یاد کرد و مهران مدیری به طنز شعر علاقه خاص را تعریف کرد .

  بهنام بانی در برنامه دورهمی

  خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان در بخشی از صحبت هایش به متولد مهر بودن و خصوصیات متولدین این ماه اشاره کرد و پاسخ مهران مدیری که درباره سبیل هایش پرسید گفت: من تا سه سال پیش اصلا سبیل نداشتم و به پیشنهاد یکی از دوستانم سبیل گذاشتم و این دقیقا همزمان با عروسی خواهرم بود و وقتی وارد خانه شدم با انتقادهای خانواده روبرو شدم ولی خودم سبیل را دوست داشتم و به نظرم روی صورتم نشست .

  مهران مدیری درباره تحصیلات بهنام بانی پرسید که گفت : من لیسانس عمران دارم اما از این رشته فقط لیسانسش را دارم و در ادامه صحبت هایش به شاگردی محمد نوری و درس هایی که از او آموخته بود اشاره کرد .
  اشک شوق بهنام بانی از رکورد فروش بلیت کنسرتش

  بهنام بانی درباره اولین کنسرتش گفت : اولین کنسرت من ۲۰ مردادماه امسال بود و در عرض ۴ دقیقه نصف بلیت های من فروخته شد و زمانی که به من اطلاع دادند کل بلیت های کنسرتم فروخته شده از خوشحالی اشک شوق ریختم ، چون من برای این جایگاه خیلی زحمت کشیده ام و نقش حامد برادران در این موفقیت بسیار پررنگ است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید