برخورد وحشیانه شکارچیان با قوچ ایرانی +ویدئو،حاوی صحنه های خشن

  1
  384

  رفتار بیمارگونه دو شکارچی با قوچ ایرانی سبب تعجب و خشم بسیاری از کاربران شده است.

  “پرویز پرستویی” بازیگر محبوب ایرانی، مطلبی در مورد کشتار وحشیانه و انقراض گونه ای نادر از قوچ “ایرانی” در صفحه شخصی خود منتشر کرده است. او با شکایت از این شکارچیان عنوان کرده است که آنها علاوه بر آزار و اذیت جسمی این قوچ تیر خورده، از نظر روحی نیز او را شکنجه کردند.

  در کلیپی که توسط این بازیگر منتشر شده و حدودا ۱ میلیون بار تنها در اینستاگرام بازدید کننده داشته است نشان داده میشود که در حالی که این قوچ زنده است، با سوراخ عمیقی که به دلیل اصابت گلوله شکارچیان در پشتش وجود دارد، مورد شکنجه روحی نیز قرار میگیرد. آنها او را به حالت تیر خورده به زور به لاشه فرزندش نزدیک می‌کنند تا بیشتر او را اذیت کنند. یکی از این افراد شکارچی سابقی بوده که گویا اهل شهر “میناب” است. او جذب فعالیت های یک کارشناس حیات وحش می شود و با هزینه خود به فعالیت های پژوهشی حفاظت از پلنگ ایرانی و خرس سیاه می پردازد.
  بسیاری از کاربران عنوان کردند که این ویدئو حاوی لحظه های دردناکی است. آنها همچنین شکارچی سابق را تشویق و تحسین کرده اند که دست از فعالیت های ظالمانه خود کشیده است.
  در هر صورت به خاطر خطراتی که در حرفه محیط بانی وجود دارد، به نظر می رسد روز به روز شاهد کاهش کارمندان و دوستداران این حرفه و افزایش باند های قاچاق حیوانات و شکارچیان باید باشیم.

  یک دیدگاه

  1. سلام خدمت کاربران گرامی عزیز این. دو شکارچی فرقی با داعشیهای نجست نمیکنند تف به شرف این دو شکارچی بیفته خیلی نامرد پست هستید شکارچی نامرد کثیف.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید