Ubisoft: آپدیت بعدی عنوان Rainbow Six: Siege حداقل ۲۶ گیگ حجم خواهد داشت

0
114

Ubisoft: آپدیت بعدی عنوان Rainbow Six: Siege حداقل ۲۶ گیگ حجم خواهد داشت

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dsogmaing، ساعاتی پیش یوبیسافت اعلام کرد که بروزرسانی بعدی عنوان Rainbow Six: Siege برای پلتفرم PC حداقل ۲۶ گیگابایت حجم خواهد داشت. این بروزرسانی اگر با بسته Ultra HD همراه باشد ۴۲ گیگابایت حجم خواهد داشت و در غیر اینصورت تنها ۲۶ گیگابایت حجم خواهد داشت.

تیم توسعه‌دهنده بازی، دلیل حجم زیاد این آپدیت را تغییر فایل‌های اصلی بازی عنوان کرده‌اند. این آپدیت به آنها امکان می‌دهد تا تعداد زیادی از فایل‌های اساسی بازی را تغییر دهند و بازی را برای آپدیت‌های بعدی آماده کنند. به لطف این آپدیت دیگر نیازی به نصب اپدیت‌های حجیم این چنینی نخواهید داشت.

یوبیسافت در این اطلاعیه ذکر کرده است که این بروزرسانی موجب بهینه‌سازی وسیعی در بازی خواهد شد. برای نمونه شما با نصب این آپدیت می‌توانید تنظیمات گرافیکی بافت‌ها را از Low تا Ultra تعیین کنید. همچنین این آپدیت موجب بهبود بافت‌های کاراکترها می‌شود وبه دنبال آن بافت‌های محیط بازی نیز بهبود خواهند یافت. این بهبودها برای تمامی تنظیمات انجام خواهد شد و نیازی به تنظیمات دستی ندارد.

تیم توسعه در ادامه عنوان کردند که نصب بسته Ultra HD باعث افزایش کیفیت بافت محیط بازی خواهد شد.

بافت‌های محیط بازی حدود ۶۰ درصد از رم گرافیک (VRAM) را اشغال می‌کند و بدون اینکه Ultra HD غیر قابل استفاده باشد، اما در گذشته حتی برای آنانی که قوی‌ترین PCها را در اختیار دارند، بافت‌‌های بهبود یافته محیط بازی قبلا در Ultra HD وجود نداشت. ولی اکنون با تغییر داده‌ها و بافت‌‌های بازی می‌‌توانیم تا افزایش کیفیت محیط بازی را به بسته Ultra HD اضافه کنیم. این حالت برای بازیکنانی قابل دسترس خواهد بود که کارت گرافیک سیستم ‌آنها حداقل ۶ گیگابایت رم (VRAM) داشته باشد.”

 

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا بهتر نیست به‌جای نصب این آپدیت، بازی را از ابتدا دانلود کنید؟

[ad_2]

Ubisoft: آپدیت بعدی عنوان Rainbow Six: Siege حداقل ۲۶ گیگ حجم خواهد داشت

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید