پخش همزمان مسابقه بازیگری ستاره ۲۰ از شبکه نمایش و تهران

0
0

مسابقه تلویزیونی «ستاره بیست» هم زمان از دو شبکه تلویزیونی نمایش و تهران به روی آنتن می‌رود.

«ستاره بیست» عنوان یک مسابقه تلویزیونی است که علاقه‌مندان به حرفه بازیگری در آن با یکدیگر رقابت می‌کنند.

بنا بر این گزارش، مراحل تولید این برنامه مدتی است که آغاز شده و از ۲۰ مهر وارد فاز دوم می‌شود که این بخش با حضور علاقه‌مندان استان‌های مختلف کشورمان ضبط خواهد شد.

پیش از این «رامین نواب‌پور» تهیه کننده مسابقه و جشنواره بزرگ «ستاره بیست»گفته بود: در مرحله نخست برای ۲۰ برگزیده تصمیم گرفتیم تا تله فیلم و سریال طراحی کنیم تا آنها در کنار بازیگران حرفه ای به ایفای نقش بپردازند. پس از نهایی شدن بستر کار، گروه کارگردانی وارد بحث اجرایی شدند.

وی افزود: با توجه به سبقه ای که آقای مصطفی رستگاری در آثار سینمایی همچون فیلم سینمایی «چهل سالگی» و تجربه‌های وی در سریال‌های پرمخاطبی چون «راستش را بگو» دارند که در جشنواره اخیر حافظ هم جایزه برد و البته شناختی که گروه از پیش در مورد نوع کار وی داشت موجب شد تا فیلمنامه سریال برگزیدگان «ستاره بیست» به ایشان سپرده شود.

تهیه کننده مسابقه و جشنواره بزرگ «ستاره بیست» در مورد مضمون این سریال ادامه داد: مضمون این سریال اجتماعی و خانوادگی است که برای فصل اول آن ۲۰ قسمت را در نظر گرفته ایم.

علاقه‌مندان برای اطلاع از بخش‌های مختلف و روند این مسابقه بازیگری می‌توانند به نشانی اینترنتی www.setareh20.com مراجعه کنند. (فارس)

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید