سلنا گومز بازهم در اینستاگرام رکورد زد

0
193

سلنا گومز، خواننده جوان و مشهور، توانست با ثبت یک پست اینستاگرامی رکورد شکن خود را به عنوان ملکه پیشروی این پلتفرم مجازی معرفی کند و بالاتر از بیانسه قرار بگیرد.

در روز دوشنبه هفته گذشته مصادف با ۲۳ جولای ۲۰۱۸ بود که سلنا گومز جشن تولد ۲۶ سالگی خود را با استایل ایتالیایی و در یک قایق تفریحی همراه با دوستان نزدیکش برگزار کرد. بعد از آن بود که وی مانند هر ستاره جوان دیگری تصاویری از این روز بزرگ زندگی خود را در اینستاگرام منتشر کرد.

 

سلنا گومز

 

در اولین تصویر از این مجموعه، سلنا گومز یک لباس یقه باز به تن دارد و با لبخندی تا بناگوش، صورتش را از دوربین می دزدد.

در تصاویر دیگر او را در کنار دوستان و مهمانانش می بینیم که در جشن تولد او در حال خوشگذرانی بوده و با وی عکس سلفی می گیرند.

سلنا گومز در زیر اولین عکس خود چنین نوشت:

یک سال دیگر گذشت. از شما به خاطر عشقی که در روز تولدم به من داشتیم سپاسگزارم. بیشتر از این نمی توانم به خاطر جشن گرفتن به همراه من ،قدردان شما و بهترین دوستانم باشم. همه شما دوستان را دیوانه وار دوست دارم! خدا نگهدارتان باشد!

با این پست ساده بود که سلنا گومز رکورد سریع ترین پستی که ۱ میلیون لایک دریافت می کند را شکست.

بر اساس ادعای toofab، این پست سلنا گومز تنها پس از ۱۱ دقیقه از رکورد ۱ میلیون لایک عبور کرده و رکورد قبلی را که در اختیار بیانسه بود شکست.

بیاسنه این رکورد را در فوریه ۲۰۱۷ با اعلام بارداری خود و همچنین در جولای ۲۰۱۷ با اعلام دوقلو بودن فرزندانش به نام های رومی و سر کارتر بدست آورده بود.

این دو پست به ترتیب ۱۱٫۲۴۸٫۷۲۳ و ۱۰٫۳۳۲٫۳۰۹ لایک دریافت کرده بودند. پست سلنا گومز، در طرف دیگر، تا هنگام نوشتن این مقاله تقریباً ۹٫۴۲۱٫۰۰۰ لایک دریافت کرده است و هر لحظه بر تعداد لایک های آن افزوده می شود. سلنا گومز با بیش از ۱۳۹ میلیون فالوور در اینستاگرام، پرطرفدارترین صفحه این پلتفرم را به خود اختصاص داده است.

 

سلنا گومز بازهم در اینستاگرام رکورد زد

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید