Nioh: Complete Edition در PC از موس پشتیبانی نمی‌کند

0
108

Nioh: Complete Edition در PC از موس پشتیبانی نمی‌کند


Nioh: Complete Edition تا چند روز دیگر برای PC منتشر می‌شود و با توجه به استریمرهای آن، بازی از موس پشتیبانی نمی‌کند و فقط پشتیبانی از کیبورد فراهم شده است.

به گزارش ملکانه و به نقل از DSOGAMING، از یکی از یوتیوبرها به نام The Outerhaven Productions پرسیده شد که آیا Nioh: Compelete Edition از موس استفاده می‌کند یا خیر و وی در پاسخ گفت:

هیچ‌گونه گزینه‌ای به نام Mouse + Keybord در تنظیمات وجود ندارد. بازی کلا از موس پشتیبانی نمی‌کند. یا باید با کنترلر به بازی بپردازید یا با کیبورد.

سایر استریمرها هم تایید کردند که بازی از موس پشتیبانی نمی‌کند. Nioh: Complete Edition یک بازی سوم شخص است و کنترلر قطعا بهترین روش برای تجربه آن نیست. Shadow of War را می‌توانید به عنوان یک مثال در نظر بگیرید. در حقیقت، با موس می‌توان دور و اطراف را راحت‌تر بررسی کرد و در نتیجه مبارزات آسان‌تر خواهد شد. The Witcher 3 هم نمونه دیگری است که با موس و کیبورد تجربه لذت‌بخش‌تری فراهم می‌آورد.

واقعا ناراحت کننده است که یک بازی در سال ۲۰۱۷ برروی PC از موس پشتیبانی نمی‌کند. مورد ناامید کننده دیگر، این است که بسیاری از دارندگان PC منتظر Nioh بودند.

Nioh: Complete Edition در ۷ نوامبر (۱۶ آبان) برروی استیم منتشر خواهد شد.

[ad_2]

Nioh: Complete Edition در PC از موس پشتیبانی نمی‌کند

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید