ریمل خوب چه ریملی است؟ ریمل خوب معرفی کنید

ریمل خوب چه ریملی است؟ ریمل خوب معرفی کنید

شما با ورود به یک مغازه ی آرایشی با انتخاب ها و ایده های زیادی روبه رو می شوید و به این صورت کمتر می توانید خریدی بدون دغدغه و آسان داشته باشید . امروز به پنج مورد از مهمترین ویژگی های یک ریمل خوب می پردازیم که باید هنگام خرید به آنها توجه کنید .

مثل هر محصول دیگری ، اینکه چه انتظاری از وسایل آرایشی خود مثل ریمل دارید کاملا شخصی و سلیقه ای است و این مورد ممکن است حتی به نسبت روز و شب و دلیل استفاده ی شما از ریمل متفاوت باشد .

اما امروز در ملکانه برخی از ویژگی های مختص به هر نوع سلیقه ای  را برای ریمل ها بیان می کنیم تا هرگز از انتخاب خود ناراضی و پشیمان نباشید .

 

 

ریمل خوب حجم دهنده

ریمل خوب حجم دهنده

اگر مژه هایی کم پشت ، کوتاه و یا نازک دارید ، باید به دنبال یک ریمل حجم دهنده ، بلند کننده و حتی تقویت کننده باشید .  علاوه بر این که باید به ترکیبات داخل ریمل توجه کنید ، ریمل های با کیفیت بالا و براش های خاص برای حجم دهندگی و یا بلند کنندگی این نوع از مژه ها طراحی شده اند . این براش ها کمی کوچک تر از براش های معمولی هستند و مژه ها را یکدست و بدون گلوله های سیاه پر حجم تر نشان می دهند . همچنین کنترل روی این دسته از براش ها بسیار ساده تر از براش های بزرگ و ضخیم می باشد و لازم نیست بعد از ریمل ، پلک ها را از مواد سیاه آرایشی پاک کنید . بسیاری از ریمل های مخصوص مژه های کوتاه و کم پشت از فیبر تهیه شده اند و به شما این اجازه را می دهند که بدون مژه مصنوعی به فرم مژه ی دلخواه خود برسید . همچنین در ریمل های تقویت کننده موادی مانند روغن های مفید برای رشد مو ، موم و رنگدانه ها یافت می شود و رشد مژه ها را افزایش می دهند .

 

ریمل خوب حالت دهنده

ریمل خوب حالت دهنده

اگر مژه های شما بلند اما صاف و بدون حالت است ، حتما می دانید با استفاده از یک ریمل مناسب چشم ها چقدر جذاب تر خواهند شد . مواد ضروری در یک ریمل حالت دهنده شامل موم و صمغ یا رزین ها می باشند که به مژه ها حالتی فرگونه می بخشند . بهتر است دنبال ریملی باشید که خیلی تر نباشد ، قبل از ریمل از یک پرایمر و فرمژه استفاده کنید و بعد ریمل شما باید جلوه ای طبیعی و سبک روی مژه ها ایجاد کند . ریمل های پر مایع و پر وزن ، مژه ها را سنگین می کنند و سریع حالت آن را از بین می برند .

 

ریمل بی رنگ و یا ژل مژه

اگر به دنبال مژه های طبیعی تر هستید ، از ریمل های بدون موم و ضد آلرژی استفاده کنید ، زیرا این نوع ریمل ها روی مژه گلوله گلوله نمی شوند . راهکار دیگر اینکه از یک ریمل بی رنگ و یا ژل مژه استفاده کنید .

 

ریمل پرپشت کننده خوب

اگر به دنبال مژه های برجسته ، جذاب و بسیار پر پشت هستید ، باید ریمل هایی با رنگ خیلی تیره انتخاب کنید که خاصیتی درخشندگی دارند و براش آنها برای بلند و پر پشت کردن مژه ها طراحی شده اند . همچنین باید یک لایه ی اولیه زیر ریمل خود ایجاد کنید ، در این صورت لایه ی دوم از ریمل روی مژه ها جلوه ی بیشتری خواهد داشت .

 

ریمل خوب ضد آب

اگر به یک مهمانی خاص می روید و یا نیاز دارید ریمل مدت زمان زیادی روی مژه ها بماند ، باید به دنبال یک ریمل ضد آب باشید که از پس این مورد بر آید . مهمترین نکته ای که باید در انتخاب ریمل ضد آب به آن توجه کنید ، ریمل شما باید غیر قابل حل در آب باشد و برای پاک کردن آن نیز از روغن بچه و پاک کننده های روغنی آرایش استفاده نمایید . استفاده از آب خالی برای پاک ردن این نوع از ریمل به مژه های شما آسیب می زند . آب خالی برای پاک کردن این نوع ریمل ها اصلا مناسب نیست ، زیرا هنگام شست و شو به مژه ها آسیب می رسد.

 

تا اینجا متوجه شدیم که ویژگیهای یک ریمل خوب چیست؟ حال ما از شما زیبارویان عزیز می خواهیم تا در بخش نظرات این پست تجربه خود را به اشتراک بگذارید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید