لمس پاهای لخت ایوانکا ترامپ در برنامه زنده + فیلم (jimmy kimmel live ivanka trump)

فیلم های ایوانکا ترامپ که به کررات مورد آزار و اذیت اندی دیک در برنامه ‘جیمی کیمل’  در سال ۲۰۰۷ کشف شد.

همانطور که در این ویدئو می بینید و به استناد اخبار منتشر شده در رسانه های آمریکا در سال ۲۰۱۸ ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا در برنامه جیمی کیمل حضور داشته است.

اما نکته اصلی این فیلم حضور دیک در کنار ترامپ است. درست لحظه ای که این برنامه کمی خسته کننده می شود و همچنین ایوانکا نیز خسته که در این لحظه دیک به وی پیشنهاد می دهد تا برای رفع خستگی پاهای ایوانکا ترامپ را بمالد.

دیک قبل از اینکه پپاسخی از ترامپ بشنود پاهای وی را لمس می کند. با وجود ممانعت ایوانکا ترامپ دیک بارها این کار را تکرار می کند. حتی به سینه های ایوانکا ترامپ نیز دست می زند و به وی پیشنهاد بوسه عاشقانه ( بوسه مرطوب و شلخته! ) می دهد.

در نهایت دیک با کمک ماموران امنیتی از استدیو رانده می شود.

فیلم لمس پاهای لخت ایوانکا ترامپ در برنامه زنده jimmy kimmel live را ببینید.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید