Final Fantasy XV حتی بر روی ‌PC‌های چهار سال پیش نیز بدون مشکل اجرا می‌شود

0
118

Final Fantasy XV حتی بر روی ‌PC‌های چهار سال پیش نیز بدون مشکل اجرا می‌شود

کارگردان عنوان Final Fantasy XV آقای حجیم تاباتا به‌تازگی در مصاحبه با وبسایت PCGamer  ادعا کرده که حتی دارندگان PC قدیمی نیز مشکلی برای تجربه این بازی نخواهند داشت.

تاباتا در این مصاحبه به‌طور مشخص به نرخ فریم دریافتی و تنظیمات گرافیکی پیشنهادی برای اجرای بهینه Final Fantasy XV بر روی سیستم‌های قدیمی اشاره نکرده است. اظهارات ایشان در این رابطه را در ادامه مطالعه نمایید.

“PC هایی که از سخت‌افزار هم‌رده با کنسول‌های نسل حاضر بهره می‌برند مشکلی نخواهند داشت. منظور دقیقا یک PC سه یا چهار ساله است، بازیکنان با چنین سیستم هیچ مشکلی برای تجربه Final Fantasy XV نخواهند داشت.”

به گزارش ملکانه و به نقل از Square Enix ،DSOGaming در ساخت Final Fantasy XV برای PC با شرکت NVIDIA همکاری می‌کند و با وجود اینکه مشخصات سخت‌افزاری لازم برای اجرای این بازی هنوز به طور رسمی اعلام نشده اما تاباتا در این رابطه ادعا می‌کند که تلاش آنها پایین آوردن مشخصات اجرایی بازی تا پایین‌ترین حد ممکن است.

“بدیهی است که ما سعی می‌کنیم مشخصات اجرایی بازی را تا جای ممکن پایین آوریم و بازی را بر روی سیستم‌های قدیمی نیز قابل بازی کنیم. مشخصا لازم است که زمان بیشتری را صرف این بخش (بهینه‌سازی) کنیم تا در نهایت ببینیم تا حد اندازه می‌توانیم سیستم مورد نیاز بازی را پایین آوریم.”

Final Fantasy XV اوایل ۲۰۱۸ بر روی PC عرضه خواهد شد.

[ad_2]

Final Fantasy XV حتی بر روی ‌PC‌های چهار سال پیش نیز بدون مشکل اجرا می‌شود

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید