FIFA 18 و Total War: WARHAMMER 2 در کمتر از یک روز کرک شدند

FIFA 18 و Total War: WARHAMMER 2 در کمتر از یک روز کرک شدند

وضعیت ناشرهایی که از قفل امنیتی Denuvo استفاده می‌کنند، خوب به‌نظر نمی‌رسد. بازی Total War: WARHAMMER 2 در کمتر از یک روز کرک شد و سریع‌ترین عنوانی بود که با وجود استفاده از این قفل، کرک می‌شود و شاید دیگر دلیلی برای استفاده از قفل امنیتی Denuvo نباشد اما حالا FIFA 18 هم به رکورد دیگری رسیده است.

به گزارش ملکانه و به نقل از DSOGAMING، بازی FIFA 18 در کنار Total War: WARHAMMER 2، عناوینی هستند که با وجود پشتیبانی از قفل امنیتی Denuvo، در سریع‌ترین زمان ممکن کرک شدند. در حقیقت، کرک آن‌ها در کمتر از یک روز در دسترس قرار گرفت که باید باعث نگرانی ناشران شود زیرا آن‌ها از این قفل به‌منظور حفاظت از عنوان‌شان حداقل برای چند روز اول از عرضه یا هفته نخست استفاده می‌کنند.

  EA قفل Denuvo را از Mass Effect: Andromeda حذف کرده بود بنابراین جالب می‌شود ببینیم که آیا قفل مخصوص FIFA 18 را هم حذف می‌کند یا خیر. شرکت Tequila Works هم در زمان کرک شدن RIME، این قفل را از بازی  حذف کرده بود.

باید ببینیم چنین مواردی آیا به معنای پایان Denuvo است یا اینکه آن‌ها نسخه جدیدی از این قفل که هنوز کرک نشده را منتشر می‌کنند؟ در پایان توضیحات جالب سازنده Shadow of Warrior 2 راجع به این قفل را ببینید:

Denuvo یعنی ما پول می‌دهیم تا نسخه بدتری از بازی‌مان را برای مشتریان قانونی خود بسازیم. مثل وجود هشدار FBI در صفحه نمایش ویدیو‌های قانونی می‌ماند!

پیش از این هم کمیته‌ اروپا طی گزارشی اعلام کرد کرک شدن بازی‌ها در حقیقت کمک می‌کند تا آن‌ها فروش بیشتری داشته باشند و تا ۲۴ درصد افزایش می‌یابد.

[ad_2]

FIFA 18 و Total War: WARHAMMER 2 در کمتر از یک روز کرک شدند

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید