DLC داستانی برای بازی Doom اکنون گزینه‌ی روی میز نیست

0
5

DLC داستانی برای بازی Doom اکنون گزینه‌ی روی میز نیست

اگر شما نیز علاقه دارید که DLC داستانی بازی DOOM ساخته شود، فعلا باید منتظر بمانید! به نظر می‌‌رسد در حال حاضر تمرکز اصلی استودیو id Software بر روی آن نیست، زیرا هیچ چیز اعلام نشده است و “اکنون گزینه‌ی روی میز نیست”.

به گزارش پردیس‌گیم به نقل از pcgamesn اخیرا در نمایشگاه Quakecon ما با مارتی استرتن یکی از کارگردان‌های بازی DOOM صحبت کردیم و از او پرسیدیم که ایا ممکن است شاهد یک DLC داستانی برای بازی باشیم؟ او در پاسخ گفت:

“اکنون من واقعا نمیتوانم زیاد درباره آن صحبت کنم، اما DLC داستانی برای Doom در حال حاضر گزینه‌ی روی میز نیست. ما می‌دانیم شما تنها کسی نیستید که این را به نحوی احساس می‌کنید، بلکه بسیاری از ما در درونمان آن را احساس می‌کنیم، بنابراین ما می‌دانیم که چقدر مهم است، و ما می‌خواهیم که طرفدارانی مانند شما را خوشحال کنیم. بنابراین، به محض اینکه در مسیر آن قرار گرفتیم، به موقع درباره‌ی آن می‌توانیم صحبت کنیم، که قطعا همینطور خواهد بود. “

در حالی که این امر هیچ چیزی را از قاعده خود خارج نمی‌کند، به نظر می‌رسد که در رابطه با آینده DLC داستانی هیچ پیش بینی نیز نمی‌توان کرد. تنها چیزی که در رابطه با Doom می‌دانیم این است که Doom VFR در تاریخ ۱۰ شهریور منتشر خواهد شد. 

در پایان دیدگاه شما در این رابطه چیست؟ آیا شما مایل هستید که یک تجربه داستانی دیگر را در قالب DLC از بازی DOOM داشته باشید؟

[ad_2]

DLC داستانی برای بازی Doom اکنون گزینه‌ی روی میز نیست

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید