اصوات بینورال؛ دانلود فایل امواج بینورال (ورژن جدید)

دانلود فایل امواج بینورال؛ با اصوات بینورال آشنا شوید

اگر از خستگی سرکار و مشغله های زندگی به رنج آمدید و می خواهید با خیال راحت بخوابید و  یا اگر می خواهید دقت تمرکزتان بیشتر شود و قدرت یادگیریتان  هم فزونی پیدا کند، می توانید  همه ی این حالات را تنها با برنامه شگفت انگیز Brain Wave Generator تجربه کنید !

دانشمندان عصر ما به این نتیجه رسیده اند که مغز ما به صداهایی که از اطراف به گوش می رسد عکس العمل های خارق العاده ای می دهد که این عکس العمل ها به بعضی اعمال مثلا به دقت تمرکز منتهی می شود و آن را افزایش میدهد. تنها با امتحان خود از این برنامه به ارزش های آن پی خواهید برد ! از این قابلیت می توان به آرامشی وصف نشدنی رسید یا حتی سردردهای مزمن را درمان نمود.

بله!  درست حدس زدید. مغز هرگز نمی خوابد! این را می توان با اندازه گیری امواج بیو الکتریکی ساطع از مغز سنجید. هر حالت روحی که انسان تجربه کند، فوراً به صورت ترکیبی از چند موج فرکانس پایین با شدت و فرکانس مختلف از مغز مشعشع می شود. در واقع بین حالت روحی که یک فرد تجربه می کند و امواج مغزی او تناضری یک به یک و مستقیم وجود دارد. تناظری که بر اساس آن نرم افزار بیوفیدبک شکل گرفت.

 

بر اساس ویژگی خاص امواج بینورال، پس از اینکه امواج تولید شده توسط نرم افزار BrainWave Generator از طریق گوش به مغز منتقل می شوند، باعث ایجاد حالات جسمی و روحی خاصی را در وجود شنوندگان می شوند. حالاتی مثل میل یادگیری شدید و هشیاری فوق العاده و یا حتی بی اشتهایی و اعتماد به نفس بالا برای ورزش و لاغر شدن و حتی حالات عرفانی و آرامش و مدیتیشن های عمیق همگبه کمک این امواج و نرم افزار های مربوطه قابل حصوص می باشند.

این برنامه ادعا می کند که می تواند با ایجاد فرکانسهایی از صدا خلاقیت یا تمرکز را افزایش دهد. می تواند سردرد را بهبود ببخشد. می تواند مغز را برای مطالعه آماده کند. می تواند آن را به خواب ببرد. می تواند آن را هیپنوتیزم کند و …. همچنین صداهایی مانند بارش باران و امواج اقیانوس و … را ایجاد می کند.

برخی از قدرتهای که امواج بینورال قادر به انجام آنهاست:

 • ایجاد حالت آرامش کامل و مدیتشن جهت بازگشت مغز به شرایط آرمانی
 • افزایش قدرت یادگیری
 • افزایش خواب آلودگی جهت درمان بیماری بی خوابی یا جهت به خواب رفتن سریعتر
 • افزایش قدرت تمرکز و هشیاری
 • درمان سردردهای شدید و میگرن یا سایر دردهای مرتبط
 • ایجاد حالت آمادگی برای شرایط بحرانی و پر استرس
 • خود هیپنوتیزمی و ارتباط با ناخودآگاه

 

 از امکانات این برنامه  بینورال می توان به نکات زیر اشاره کرد : 

– دارای ۲۰ گزینه ی مختلف برای عملکرد مغز
– امکان تنظیم صدا ها در طول موج های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر
– راحتی کار با نرم افزار و محیط ساده
و بسیاری امکانات دیگر …

نکاتی که در هنگام استفاده از امواج بینورال باید رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید:

*حتما کارت صدا را امتحان کنید و مطمئن شوید که صداهای تفکیک شده دارد، یعنی در بلندگوهای راست و چپ هدست صداها کاملا تفکیک شده هستند.
* برای بهترین نتیجه حتما در وضعیت خوابیده یا روی مبل قرار بگیرید یا روبروی کامپیوتر بر روی یک صندلی راحت دسته دار بنشینید.

* چشمها میبایست بسته باشد، و محیط کاملا تاریک یا نیمه تاریک باشد.
* یک فاصله زمانی از طریق برنامه قرار دهید، مثلا یک یا دو دقیقه یا بیشتر قرار دهید و خود را و محیط را آماده کنید. به این صورت وقتی کاملا آماده بودید برنامه شروع به پخش خواهد نمود.
* سعی کنید در چند دقیقه اول درصورتی که نمی توانید زمان را حدس بزنید، بر حسب شماره، بدنتان را در حالت کاملا رها و عاری از تنش قرار دهید. از روشهای ریلکسیشن میتوانید استفاده کنید.
* صدا را فقط از طریق هدست گوش دهید. این تکنولوژی فقط به این شرط جواب می دهد که صداها هر کدام در سمت خودش پخش شود.
طرز کار این نرم افزار که زمان زیادی از آمدن این تکنولوژی میگذرد براساس ایجاد اختلاف فرکانس زیر ۲۰ هرتز در بین دو گوش چپ و راست است. وقتی مثلا یک فرکانس ۲۰۰ هرتز در گوش چپ و ۲۰۸ هرتز در گوش راست پخش شود اختلاف آن ۸ هرتز خواهد بود و مغز انسان به مرور زمان مثلا در عرض ۲۰ دقیقه امواج خود را با ۸ هرتز تطبیق میدهد.
فراگیر کننده این تکنولوژی روبرت مونرو که نویسنده کتاب «سفرهای خارج از بدن» میباشد که باعث شد عبارت «تجربه خارج از بدن» یا “Out of Body Experience” در سال ۱۹۷۱فراگیر شود. تکنولوژی موسسه روبرت مونرو به اسم Hemi-Sync میباشد و توسط موسسه Monroe Institute عرضه میشود. نرم افزار BrainWave Generator جایگزین خوب و ارزانتری از Hemi-Sync میباشد.

 

و اما نکاتی جهت استفاده صحیح از این نرم افزار بینورال:

 • صدا را فقط و فقط از طریق هدفون گوش دهید.
 • بهتر است تا چشمها بسته باشد، و محیط کاملا تاریک یا نیمه تاریک و همچنین آرام و عاری از هر نوع آلودگی صوتی باشد.
 • برای بهترین نتیجه حتما در وضعیت خوابیده یا روی مبل قرار بگیرید یا روبروی کامپیوتر بر روی یک صندلی راحت دسته دار بنشینید.
 • یک فاصله زمانی از طریق برنامه قرار دهید، مثلا یک یا دو دقیقه یا بیشتر قرار دهید و خود را و محیط را آماده کنید. به این صورت وقتی کاملا آماده بودید برنامه شروع به پخش خواهد نمود.
 • سعی کنید در چند دقیقه اول درصورتی که نمی توانید زمان را حدس بزنید، بر حسب شماره، بدنتان را در حالت کاملا رها و عاری از تنش قرار دهید. از روشهای ریلکسیشن میتوانید استفاده کنید

هشدار:

 استفاده از این نرم افزار توسط افراد مبتلا به صرع، بیماران قلبی به هیچ وجه توصیه نمی شود.

 از استفاده این نرم افزار پس از مصرف مشروبات الکی، داروهای مسکن یا مرتبط به روان، اکیدا پرهیز نمایید
 – اگر  از دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب استفاده می کنید ،   

 – و یا اگر دچار تپش یا نامنظمی ضربان قلب یا هرنوع مشکل قلبی دیگری هستید،

  -یا هرنوع داروی محرک روان یا مسکن مصرف می کنید،   به هیچ وجه از این نرم افزار استفاده نکنید و حتی امتحانش هم نکنید.

 

بـــرای دانـــلود بر روی رایانه ایـــنجا را کـــلیک کـــنید.

ملکانه دانلود

 

 

جستجوهای مربوط به بینورال

دانلود امواج بینورال – بینورال چیست – دانلود بینورال – بینورال ویکی پدیا – اصوات بینورال – دانلود فایل بینورال – بینورال افزایش قد – دانلود اصوات هماهنگ کننده مغز – دانلود موسیقی امواج آلفا – دانلود نرم افزار brainwave generator برای اندروید – دانلود brainwave generator – دانلود فایل صوتی امواج مغزی – بینورال چیست – دانلود امواج تقویت مغز – دانلود اصوات هماهنگ کننده مغز – دانلود brainwave tuner

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید