بیپ تونز (beeptunes.com) سایت دانلود آهنگ

0
358

در بیپ تونز (beeptunes.com) با خیال آسوده آهنگ دانلود کنید.

بیپ تونز BeepTunes.com سایتی است که امکان خرید اینترنتی (قانونی) و دانلود آهنگ‌ها و آلبوم‌های جدید را به کاربران می‌دهد.

” بییپ تونز به عنوان اولین مرجع دانلود آهنگ و موسیقی، با همکاری و مشارکت صاحبان آثار اقدام به جمع آوری کامل ترین آرشیو آهنگ و موسیقی در ایران نموده است.” – برگرفته از بیپ‌تونز

نزدیک به ۵۰هزار آهنگ در بییپ تونز برای شمایی که به موسیقی علاقه‌مند هستید گردآوری شده است.

می‌توانید با عضویت در این وب‌سایت و خرید اعتبار ریالی نسبت به خرید آهنگ‌ها و آلبوم‌های مورد علاقۀ خود اقدام کنید. علاوه براین امکان هدیه دادن اعتبار خرید به دوستان‌تان نیز برای شما فراهم شده است.

بییپ تونز با هدف نهادینه کردن فرهنگ حمایت از حقوق هنرمندان و ترویج دانلود قانونی موسیقی راه‌اندازی شده است.

پس از خرید اعتبار، با جستجوی آهنگ مورد علاقه‌تان و انتخاب آنها می‌توانید علاوه بر گوش دادن به بخشی از آن نسبت به خرید و دانلود اقدام کنید.
برای پیدا کردن موسیقی مورد علاقۀ خود می‌توانید از طریق نام خواننده، نوازنده و نام موسیقی به جستجو بپردازید.
امکان جستجو بر اساس سبک‌های مختلف موسیقی نیز برای شما فراهم شده است.
در پروفایل خود می‌تواند آرشیوی از آهنگ‌ها و آلبوم‌هایی را که خریداری کرده‌اید را مشاهده کنید و در هر کجا که باشید مجدداً آنها را دانلود کنید.

همچنین امکان نظر دادن در مورد آهنگ‌ها برای شما و حمایت از خوانندگان‌تان فراهم شده است.

 

نظر مانی رهنما درباره بیپ تونز

مانی رهنما در باره بیپ تونز گفته:

خبر مهم در موسیقی کشور، نبود امنیت مالی هنرمندان موسیقی باعث از بـین رفتن تدریجی کیفیت قـطعات و در نهایت موسیقی کشور خواهد شد. در نظر بگیرید شبی زیبا روی مبلمان منزل نشـسـته اید و سی دی فشرده ی موسیقی خود را بالا و پایـین می کنید و هیچ قطعـه ای شما را راضی نمی کـنـد، فـکر می کنید چه کسی مقـصـر است؟ خود شما!!! با خرید سی دی فشـرده ای که هیچ حق و حقوقی درآن رعایت نشـده، خـود را از موسیقی خوب محروم کرده اید. حرکت شرکت بـیـیپ در راستـای معرفی و انتـشار الکترونیکی آن در اینترنت ، یکی از راههای دسترسی آسان و سریع به موسیقی دلخواهتان است. منتهی اینبار با رعایت حق تولیدکننده می باشد. لطفا همکاری کنید.

ممنون ارادتمند موسیقی دوستان نازنین کشور

 

نظر آسرایی درباره بیپ تونز

فریدون آسرایی

این آلـبـوم ها نـتـیـجــه ماهها و مدتـهای طـولانـیِ ، زحـمت هـسـتـنـد و اگـر کسـانی احـساس می کـننـد، می تـوانـنـد کاری کـنـند کـه ما در این حـرفـه بقـا داشتــه باشـیـم، بایـد کمـک کـنـنـد و ایـن کار، در ازای پـرداخت مبلغ ناچـیزی هـست. مـن برای دانلـود قانونی beeptunes.com را معرفی می کنم.

 

نظر محسن یگانه درباره بیپ تونز

محسن یگانه

itunes تونست با ۹۹ سنت ، فروش موسیقی رو در دنـیا برای همیـشـه مـتحـول کـنه، امـیـدوارم با حمایت شماها از beeptunes.com حال و هوای فروش موسیقی در ایـران هم متحـول بشــه .

 

نظر مرتضی پاشایی درباره بیپ تونز

مرتضی پاشایی

ما ایرانـی ها معروفـیم به هـنر دوستی و راستی و درستی . شاید خـیلی ها نمی دونن که کـپی کردن چه صـدمـه ای به هـنر می زنـه. ولی بـیاییم واسه دوام هـنر تـو کـشورمـون CD و قـطـعـات موسیقی را اورجـینال تـهـیـه کـنیـم. برای دانـلود ترکهای اورجـینال سایت beeptunes سایـتـیه که من پـیـشـنهاد مــیدم. ممـنـون از شما که هـمـیشـه از هـنر حمایت کردیـد. دوستـتـون دارم تـا ابـد.

 

آدرس وب‌سایت بییپ تونز : www.beeptunes.com

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید