۹۸ مدرسه در پارس آبا هوشمندسازی شدند


به گزارش خبرنگار مهر، احد احدزاده عصر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش پارس آباد افزود: این تعداد مدارس با اختصاص اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال هوشمند سازی شده است.


وی پیشرفت علمی و ارتقاء توان درسی دانش آموزان را از اهداف این طرح برشمرد و بر لزوم تسریع در روند هوشمندسازی مداری در این شهرستان تاکید کرد.


معاون فرماندار پارس آباد همچنین با اشاره به کسب رتبه برتر استانی پارس آباد در بین مناطق آموزش و پرورش متذکر شد: این مهم در ارزیابی های سال تحصیلی ۹۲-۹۱ محقق شده است.


وی تصریح کرد: آموزش و پرورش پارس آباد در سال تحصیلی یاد شده، همچنین در بخش قرآن و معارف اسلامی و حفظ قرآن کریم رتبه دوم کشوری و در پروژه مهرماه سال ۹۲ در بین پنج استان رتبه عالی را به دست آورده است.


احدزاده با اشاره به جایگاه این شهرستان در کنکور سراسری اضافه کرد: دانش آموزان این شهرستان در آزمون سراسری در رشته های مختلف نظیر فنی و حرفه ای و کاردانش تعداد ۳۸ نفر رتبه زیر ۱۰۰ کشوری را کسب کردند.


وی با اشاره به برنامه های فرهنگی و آموزشی در پارس آباد عنوان کرد: اعزام به مناطق عملیاتی همچنان ادامه داشته و طی ۱۲ آذر ماه امسال نیز ۴۵۶ نفر از دانش آموزان مدارس دخترانه راهی این مناطق خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید