»   فرهنگی و هنری  »   سریالی برای نوروز 93 ندارم/ بازگشت به سینما با “خلیج ایرونی”
۱۲ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۳۶

سریالی برای نوروز 93 ندارم/ بازگشت به سینما با “خلیج ایرونی”


محمدحسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون که شنیده می‌شد یکی از سریال‌های نوروز 93 را خواهد ساخت در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: قرار نیست با ایرج محمدی و مهران مهام برای نوروز 93 شبکه 3 سریال بسازم بلکه سریالی در دستور کار دارم که برای سیمافیلم است و زمانی خاص برای پخش آن در نظر گرفته نشده است.


وی افزود: فیلمنامه این کار به تهیه کنندگی علی تقی‌پور توسط امید سهرابی در حال نگارش است.


لطیفی درباره زمان کلید خوردن این سریال اظهار کرد: شاید با اتمام فیلمنامه تا یک ماه و نیم دیگر کار را آغاز کنیم.


این کارگردان سینما و تلویزیون همچنین تاکید کرد قصد دارد بعد از پایان این سریال، حداقل یک سال با تلویزیون همکاری نداشته باشد و در سال 93 فیلم سینمایی “خلیج ایرونی” را بسازد.


به گفته لطیفی 85 درصد از “خلیج ایرونی” روی آب و در کشتی و با فضایی جنگی ساخته می شود.


پیش از این قرار بود محمد حسین لطیفی، سریالی را با نام “روزای بد در” به نویسندگی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام برای نوروز 93 جلوی دوربین ببرد که او این خبر را رد کرد.


این سریال طنز درباره‌ زن و مردی است که به همراه فرزندانشان در اتاقک سرایداری یک مدرسه زندگی می‏ کنند و به کارهای نظافت آن جا و نگهداری از وسایل مشغول هستند. در آستانه ازدواج پسر بزرگ آنان، حکم بازنشستگی والدین از طرف آموزش و پرورش صادر می‌ شود. حالا آنان باید به سرعت اتاقک سرایداری را تحویل دهند و به فکر محل جدیدی برای ادامه زندگی باشند.


 


 

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد....
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...


  • فیلم سینمایی خانه دختر