۸۰۰ هزار نفر برگه سهام عدالت گرفتند

مدیرعامل شرکت سهام عدالت استان اردبیل گفت: تاکنون ۸۰۰ هزار نفر از اهالی استان اردبیل برگه سهام عدالت خود را دریافت کردند.

اردبیل نیوز:  حسین شکری عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات واگذاری برگه‌های سهام عدالت به گروه‌ها و اقشار مختلف جامعه در اردبیل اظهار داشت: از سال ۸۵ تا سال ۹۰ براساس فراخوان و ثبت‌نام‌هایی که صورت گرفته توزیع برگه‌های سهام عدالت در شهرستان‌ها و مناطق مختلف انجام شده و بسیاری از اقشار جامعه از مزایای آن استفاده کردند.

وی با اعلام اینکه هیچ ثبت‌نام جدید در تعاونی‌های سهام عدالت صورت نمی‌گیرد، تصریح کرد: اگر قرار باشد ثبت‌نامی نیز آغاز شود از طریق رسانه‌ها، صدا و سیما و نشریات جزئیات آن منتشر شده تا افراد متقاضی بتوانند برای دریافت سهام عدالت ثبت‌نام کنند.

شکری در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: یکی از شعارهای دولت خدمتگزار در برقراری و توازن عدالت اجتماعی توزیع سهام عدالت بود که توانست با استقبال و همراهی خوب هموطنان روبه‌رو شود.

فعلاً سود سهام عدالت به خزانه کشوری پرداخت می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرعامل شرکت سهام عدالت استان اردبیل در مورد پرداخت سود سهام عدالت نیز بیان کرد: فعلاً سود سهام عدالت به خزانه کشوری پرداخت می‌شود تا از بابت تسویه اقساط برگه‌های تحویل داده شده، از سود حاصله استفاده شود.

شکری ادامه داد: ما هم اکنون هیچ‌گونه پرداخت سود را از طریق شرکت‌های تعاونی سهام عدالت نداریم و قرار است مقررات جدید در این زمینه ابلاغ شود.

وی یادآور شد: سهام عدالت که خود یکی از شیوه‌های برقراری عدالت اجتماعی بوده است، می‌تواند با وارد شدن در بورس و قرار گرفتن در مجموعه سهام قابل فروش و عرضه، اعتباری دو چندان پیدا کند که براساس وعده مسئولان در این زمینه حرکت‌های خوبی را نیز شاهد هستیم.

این مسئول در ادامه گفت: ما تا پایان دولت دهم سعی داریم بیش از ۸۵ تا ۹۰ درصد جمعیت استان بهره‌مند از برگه‌های سهام عدالت شوند که در این باب به نظر می‌رسد مشکلات و نارسایی‌های احتمالی برطرف می‌شود.

شکری سهامداران را به پرهیز از مراجعات مکرر فرا خواند و افزود: سهامداران می‌توانند با برقراری تماس از طریق شماره تلفن ۷۷۴۲۳۳۰ از آخرین وضعیت سهام خود و رفع شبهات احتمالی بهره بگیرند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در روزهای اخیر و به دنبال اظهارات رئیس جمهور در مورد آزادسازی سهام عدالت برای خرید و فروش برگه‌های آن جمعیت کثیری از مناطق روستایی و شهری با مراجعه به شرکت تعاونی سهام عدالت درخواست‌های خود را نسبت به بهره‌مندی از سهام عدالت ارایه می‌کنند و در صف‌های طولانی خواستار رسیدگی به درخواستشان مبنی بر ثبت‌نام در سامانه سهام عدالت هستند که مشکلاتی را نیز در شهرک اداری برای مراجعان به این شهرک به وجود آورده به طوریکه ازدحام در جلوی ساختمان شرکت سهام عدالت به قدری است که برخی مشکلات و نارسایی‌ها را به دنبال داشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید