۷۵درصد رشد در استقبال از ˝جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین˝

جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین با دریافت ۱۵۴۱ اثر وارد مرحله انتخاب و داوری شد.

برنا، پنجمین جشنواره “نماز و نیایش به روایت دوربین” با دریافت ۱۵۴۱ اثر وارد مرحله انتخاب و داوری شد. در حالی که ۷۵ درصد رشد در استقبال از این جشنواره را دبیرخانه این جشنواره نسبت به سال ۱۳۸۹ گزارش می‌کند، ۱۵۴۱ اثر در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس وارد مرحله قضاوت شد.

جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین بعد از ده سال برگزاری و به شکل دوسالانه امروز جایگاه خود را در میان اهالی هنر در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس پیدا کرده و استقبال از جشنواره نشان از آن دارد که این جشنواره با برگزاری مستمر خود امروزه مبدل به جشنواره‌ای ویژه در میان اهالی هنر شده است.

لازم به ذکر است؛ در سال ۱۳۸۹ با دریافت ۸۶۰ اثر جشنواره توانست رکورد برگزاری خود را نسبت به سال ۱۳۸۷ پشت سر بگذارد، با ثبت نام ۱۵۴۱ اثر در سال ۱۳۹۱ با رشد نزدیک به ۷۵ درصد نشان از اقبال این جشنواره دارد.  در هفته آتی ضمن معرفی اعضای هیات‌های انتخاب و داوری توسط ستاد خبری جشنواره آثار رسیده در سه زیر مجموعه فیلم کوتاه، عکس و فیلمنامه داوری خواهد شد.

گفتنی است؛ “پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین” توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از ۲ تا ۵ بهمن ماه در قم برگزار می‌شود.

5 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید