۷۲ هزار نفر ساعت از آموزشهای فنی و حرفه ای در اشنویه بهره مند شدند


به گزارش خبرنگار مهر، یاسین ییلاقی پیش از ظهر سه شنبه در جریان بازدید از دوره های اموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشنویه با اشاره به ارائه آموزش های مهارتی به ۴۳۷ نفر از ابتدای سالجاری تا کنون در این مرکز، افزود: این تعداد در دو بخش خواهران و برادران و در قالب بیش از ۷۲ هزار نفر ساعت آموزش های مورد نیاز را زیر نظر مربیان مجرب فرا گرفتند.


وی اظهار داشت: هم اکنون این مرکز در ۱۰ رشته از جمله برق ساختمان، صنعتی و plc، برق خودرو، فناوری اطلاعات، تعمیر وسایل گازسوز، صنعت ساختمان، صنایع دستی، صنایع غذایی و شیرینی پزی، طراحی دوخت و دوخت لباس و آموزش های کارآفرینی آموزش های لازم را ارائه می دهد.


سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای اشنویه، آموزش های فنی و حرفه ای را راهگشای اشتغال جوانان دانست و اعلام کرد: از این رو باید با علوم، تجهیزات و تکنولوژی جدید و مربیان با تجربه، مهارت های فنی و حرفه ای به جوانان منتقل و زمینه اشتغال مولد و پایدار فراهم شود.


ییلاقی با بیان اینکه آموزش های فنی و حرفه ای در زمان حاضر پایه اشتغال جوانان محسوب می شود، یادآور شد: هم اکنون این مرکز با مساحت ۲ هزار مترمربع و زیربنای فضاهای آموزشی یک هزار و ۳۱۰ مترمربع یکی از مراکز فعال آذربایجان غربی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید