خانه اخبار روز اخبار شهرستان ها ۴۶ نقطه حادثه خیز در اردبیل وجود دارد

۴۶ نقطه حادثه خیز در اردبیل وجود دارد

۱
۴۶ نقطه حادثه خیز در اردبیل وجود دارد

فرمانده پلیس راه استان اردبیل معتقد است ۴۶ نقطه حادثه خیز در جاده های مواصلاتی این استان وجود دارد که با اصلاح این نقاط از تعداد تصادفات کاسته می شود.

به گزارش مهر، معراج ظهیری پیش از ظهر جمعه در بازدید از طرح زمستانی پلیس راه استان گفت: پیش از این در سطح استان ۷۸ نقطه حادثه خیز وجود داشت که در طی سالهای اخیر ۳۲ نقطه حادثه خیز برطرف شده است.

وی با بیان اینکه با حذف نقاط حادثه خیز، تصادفات در نقاط اصلاح شده به شدت کاهش یافته است، تصریح کرد: برنامه ریزی برای حذف باقی نقاط حادثه خیز نیز باید صورت گرفته و جزو اولویتهای بالای دستگاه های مربوطه باشند.

ظهیری با اشاره به عدم اتمام شانه سازی در جاده خلخال افزود: اداره راه و شهرسازی متعهد شده بود که تعریض جاده خلخال و سه راهی هیر را در شهریور ماه به اتمام برساند که این کار تاکنون انجام نشده و در مواقع بارانی و مه گرفتگی موجب خروج اتومبیلها از جاده اصلی می شود.

فرمانده پلیس راه استان با اشاره به وضعیت گشتهای پلیس راه در جاده سرچم اضافه کرد: گشتهای پلیس راه در این منطقه حضور دارند و اگر مشکل آنتن دهی تلفن در این جاده مرتفع شود پلیس راه توانایی رساندن خود به صحنه های تصادف در بازه زمانی پنج دقیقه را دارد.

وی با انتقاد از نبود متولی حمل جسد در جاده های استان ادامه داد: به دلیل مشخص نبودن دستگاه متولی حمل جسد در تصادفات متوفیان چندین ساعت در محل تصادف مانده و با بدترین شکل و از طریق وانت بار یا نیسان حمل می شوند که باید زودتر دستگاه متولی این امر تعیین شود.

مطلب قبلی پاییز خلخال و اولین برف پاییزی+تصاویر
مطلب بعدی نظام نوین مالی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اجرا می شود
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید