۳۵ اختراع از محققان اردبیلی به ثبت رسید

مدیر پژوهش دانشگاه محقق اردبیلی گفت: طی چند سال اخیر ۳۵ اختراع از محققان علمی این استان در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ایران به ثبت رسیده است.

زهره عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: تعداد اخبار تولیدی و ارسالی این مرکز نسبت به اخبار دیگر استانهای کشور در حد عالی قرار داشته و بیشترین میزان بازدیدکنندگان را به خود اختصاص داده است.

وی به نحوه و میزان انعکاس اخبار قرآنی در سایتهای اینترنتی اشاره کرد و افزود: اخبار قرآنی و فعالیتهای انجام یافته توسط دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی استان اردبیل پس از تهیه و تنظیم به سایتهای تلاوت، خبرگزاری ایکنا و سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر سایتهای قرآنی ارسال می شود.

به اعتقاد مسئول قرآنی تبلیغات اسلامی استان تبلیغ و اطلاع رسانی در خصوص فعالیتهای قرآنی مهمترین عامل در راه توسعه و ایجاد انگیزه و اشتیاق در مخاطبان برای استقبال از طرحهای قرآنی است.

وی با اشاره به کسب رتبه سوم کشوری توسط دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی اردبیل طی۹ ماه گذشته سال ۹۱ تصریح کرد: اخبار قرآنی تولید شده از بخش مرکزی اردبیل و شهرستانهای تابعه بوده است.

به گزارش مهر، عباسی ادامه داد: این اخبار در موضوعات مختلف قرآنی از جمله برگزاری دوره های تربیت معلم، کلاسهای آموزشی و قرآنی در موسسات و خانه های قرآن، تشریح فعالیتهای موسسات و خانه های قرآنی، برگزاری کرسی تلاوت، اعزام داور و ممتحن به ادارت و شهرستانها، بازدیدها، برگزاری آزمونها و… به سایتهای مربوطه ارسال شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید