۳۰ درصد اعتبارات خلخال به بخش مرکزی این شهر اختصاص یافته است

فرماندار شهرستان خلخال گفت: ۳۰ درصد از اعتبارات شهرستان خلخال به بخش مرکزی این شهرستان اختصاص یافته است.

هوشنگ محمدی ظهر امروز در جلسه شورای اداری و برنامه‌ریزی بخش مرکزی شهرستان خلخال اظهار داشت: هم اکنون ۶۵ پروژه در حوزه‌های مختلف روستایی در بخش مرکزی خلخال با اعتبار بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در حال اجرا است که انتظار می‌رود دهیاران با تعامل بیشتر با بخشداری مشکلات را به فرمانداری شهرستان انتقال دهند تا در کمترین زمان ممکن مشکلات از راه مناسب حل و گره‌گشایی شود.

وی تصریح کرد: گازرسانی به ۲۳ روستا در بخش مرکزی هم اکنون در حال اجرا است و امسال کلنگ گازرسانی به ۹ روستا در دهه فجر به زمین زده خواهد شد.

فرماندار شهرستان خلخال یادآور شد: چهار روستای خلخال نیز همزمان با اتمام عملیات ایستگاه تقلیل فشار گاز مجره و خمس در دهه فجر امسال از گاز طبیعی بهره‌مند شده و اهالی این روستاها از گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

محمدی گفت: دهیاران بازوان توانمند و مشاوران امین فرمانداران در شهرستان هستند و باید با تعامل و همراهی با مردم در روستاها در راستای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این جلسه بخشدار مرکزی خلخال نیز ضمن اشاره به وجود ۶۳ روستا در بخش مرکزی و جمعیت بالغ بر ۲۵ هزار نفر در سرشماری سال ۹۰ در روستاهای بخش مرکزی شهرستان خلخال بیان داشت: هم اکنون بخش مرکزی خلخال با سه دهستان و هفت دهیاری تمام وقت و ۱۷ دهیاری پاره‌ وقت در خدمت مردم است و مکاتبات و مراحل تشکیل و استقرار هشت دهیاری جدید نیز در شهرستان خلخال از طریق فرمانداری شهرستان به مسئولین استانی ارجاع داده شده که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این تعداد دهیاری‌ نیز به مجموع دهیاری بخش مرکزی خلخال اضافه شود.

کریم بخش اصلانی همچنین خواستار تعامل دهیاران با شورای اسلامی روستا و دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان در روستا شد و گفت: دهیاران باید یاری‌رسان دستگاه‌های اجرایی در حل مشکلات مردم باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید