۳۰ جلد کتاب کمیک‌استریپ به چاپ می‌رسد

0
113

مرکز مطالعات و تولیدات انیمیشن حوزه هنری ۳۰ کتاب کمیک‌استریپ را با موضوعات دفاع مقدس، زندگی پهلوانان، زندگی حضرت امام خمینی (ره) و افسانه‌های تاریخی به چاپ سپرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کتاب‌های کمیک‌استریپ با موضوع دفاع مقدس را پنج کتاب با عنوان‌های “لبخند لشگر” با موضوع زندگی شهید خرازی، “خورشید زنده است” درباره شهید جهان‌آرا، “معبر آفتاب” درباره شهید بابایی، “نقش صبح” با موضوع زندگی شهید چمران و “بهاری دیگر” درباره شهید باقری تشکیل می‌دهند.

این مجموعه همچنین شامل دو جلد کتاب درباره زندگی امام خمینی (ره) و مجموعه ۱۲جلدی “پهلوانان” می‌شود. مجموعه “پهلوانان” دربرگیرنده “پهلوان شیردل” در مورد زندگی پهلوان میرکاشی، “پهلوان سربدار” درباره زندگی پهلوان عبدالرزاق، “جوانمرد” با معرفی زندگی پهلوان مفرد، “پیلتن” درباره زندگی پهلوان مالانی، “والی دادگر” در مورد زندگی پهلوان اسد، “مرد بیدار” درباره پهلوان مازار، “ناجی کاروان” درباره پهلوان عبدالله، “سردار ایرانی” در مورد زندگی پهلوان ساوی، “پهلوان غریب” با معرفی زندگی پهلوان صادق قمی، “رسم پهلوانی” درباره پهلوان پوریای ولی و “جهان پهلوان” در مورد بخشی از زندگی جهان پهلوان تختی است.

همچنین کتاب “پسر مظاهر”، دو جلد “افسانه سرزمین زمان” و “پرواز پادشاه” که برداشتی فانتزی از داستان‌های شاهنامه هستند و در نهایت”چهارصد” که در مورد عوالم و رویاهای یک پسربچه مریض است، مجموعه دیگری از کمیک‌استریپ‌های تولیدشده توسط مرکز مطالعات و انیمیشن حوزه هنری به شمار می‌رود.

این کتاب‌ها از سوی انتشارات سوره مهر منتشر خواهند شد.

انتهای پیام

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید