»   فرهنگی و هنری  »   “سقراط” به حمایت از یک هنرمند بیمار برخاست
۸ دی ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۳۱

“سقراط” به حمایت از یک هنرمند بیمار برخاست


به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا نعیمی نویسنده و کارگردان “سقراط” در این زمینه اعلام کرد: با گفتگویی که با اعضای گروه و بنیاد رودکی داشتیم تصمیم گرفتیم پنجاه درصد از فروش ویژه روز سه‌شنبه 10 دی ماه خود را برای کمک به تأمین داروهای مصطفی عبدالهی عزیز اختصاص دهیم.


وی ادامه داد: تصور می‌کنم که این بازیگر و هنرمند بزرگ در این هیاهو و روزمرگی فراموش شده و این باعث تأسف بسیار است. البته می‌دانیم که این اجرا تنها بخش کوچکی از هزینه درمان عبدالهی را تأمین خواهد کرد اما می‌تواند هشداری باشد برای نهادهایی که فراموش‌کارند و وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهند.


نعیمی در پایان گفت: گروه اجرایی “سقراط” با این کار کوچک به مصطفی عبدالهی می‌گوید که فراموشش نکرده است.


نمایش “سقراط ” که همه روزه حتی شنبه‌ها در تالار وحدت اجرا دارد، در روز سه شنبه 10 دی ماه 92 ساعت 18:30 برای حمایت از مصطفی عبدالهی روی صحنه خواهد رفت.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...


  • فیلم سینمایی خانه دختر