چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷

مجله اینترنتی ملکانه : سایت سرگرمی - سایت تفریحی

»   فرهنگی و هنری  »   غروب احتمالی “خورشید”، روزنامه‌نگار پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد
۲۳ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۱۸

غروب احتمالی “خورشید”، روزنامه‌نگار پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد

حواشی روزنامه “خورشید” همچنان ادامه دارد… آخرین خبرها حاکی است که فشار ناشی از عملی نشدن وعده‌های صاحب امتیاز باعث شده است که «ابراهیم رستمیان»، سرپرست روزنامه خورشید دچار بیماری قلبی شده و راهی بیمارستان شود.

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در بیستم مهرماه امسال، رستمیان به دعوت نوربخش – مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی – سرپرستی روزنامه خورشید را بر عهده گرفت. او پس از تصدی مسئولیت این روزنامه، در مصاحبه‌ای با ایسنا گفت: “راهبرد اصلی سازمان تامین اجتماعی در وهله نخست ادامه انتشار روزنامه خورشید است. ناشر در وهله دوم می‌خواهد با کمک نیروهای موجود، روزنامه‌ای اقتصادی و اجتماعی با گرایش مسلط در حوزه‌های کار، رفاه و تامین اجتماعی و به ویژه بیمه‌های اجتماعی داشته باشد.”

قرار بود روزنامه خورشید با یک ماه توقف، با فرم و محتوایی جدید و با شعار “پرچم سفید” منتشر شود، اما انتشار این روزنامه،‌ به رغم تولید نسخه دیجیتالی آن، تاکنون صورت نگرفته است.

یکی از خبرنگاران روزنامه خورشید در این‌باره به ایسنا گفت: متاسفانه مدیران ارشد خورشید، تمایلی به بیان شفاف مشکلات روزنامه بویژه در جمع اعضای تحریریه ندارند. بارها از آنها خواسته‌ایم درباره آینده روزنامه به ما توضیح دهند، اما اطلاعات دقیقی ارائه نمی‌شود.

او ادامه داد: حدود یک ماه قبل که هیات مدیره جدید موسسه آتیه منصوب شدند، پرسنل روزنامه امیدوار شدند که مشکلات خورشید پایان می‌یابد. اما از آنجا که این مشکلات به قوت خود باقی مانده است، مشخص می‌شود که حل مشکلات مذکور در گروی خواست مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی است.

این عضو تحریریه خورشید تاکید کرد: برخی شواهد نشان می‌دهد به رغم وعده‌های فراوانی که از سوی صاحب امتیاز داده شده، تاکنون الزامات اولیه مورد نیاز برای انتشار این روزنامه فراهم نشده است.

به گفته این عضو تحریریه خورشید، سه روز قبل، ابراهیم رستمیان، سرپرست این روزنامه در پی تشدید فشارهای روحی ناشی از عملی نشدن برنامه‌هایش برای انتشار خورشید، دچار حمله قلبی شده و پس از بستری در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

رستمیان از روزنامه‌نگاران پیشکسوت ایران است که از سال 1352 فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در عرصه رسانه و ارتباطات آغاز کرده است. او در دولت‌ هاشمی رفسنجانی، موسسه فرهنگی هنری آتیه را در سازمان تامین اجتماعی تاسیس کرد. از جمله محصولات این موسسه هفته‌نامه آتیه با موضوع تخصصی رفاه و تامین اجتماعی بود که به مدت 15 سال به سردبیری رستمیان منتشر می‌شد.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد....
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...
ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
جدیدترین ترانه ها


  • فیلم سینمایی خانه دختر