جدیدترین فیلم کمال تبریزی در راه فجر/ “ملبورن” به دست هیات انتخاب رسید


جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم “طبقه حساس” با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: هم‌اکنون فیلم توسط مصطفی خرقه‌پوش تدوین می‌شود و هفته آینده نسخه اولیه فیلم برای بازبینی تحویل هیات انتخاب سی و دومین جشنواره فیلم فجر خواهد شد.


وی همچنین درباره فیلم “ملبورن” که تهیه‌کنندگی آن را نیز برعهده دارد، توضیح داد: نسخه اولیه این فیلم به تازگی به دفتر جشنواره فجر ارائه شده است و تا ۲۰ روز دیگر نسخه نهایی آماده نمایش و ارائه به دبیرخانه فجر خواهد شد.


“طبقه حساس” نوشته پیمان قاسم خانی، داستان مردی را روایت می ‌کند که بعد از مرگ همسرش او را در یک قبر دو طبقه دفن می ‌کند اما پس از مدتی که سر مزار همسرش می ‌رود و متوجه می ‌شود به اشتباه مردی غریبه ای در طبقه دیگر قبر دفن شده است.


رضا عطاران، پانته‌آ بهرام،‌ بهاره رهنما، پیمان قاسم ‌خانی، هوتن شکیبا، بهرام ابراهیمی، سوگل قلاتیان، محمد بحرانی، بهادر مالکی، کاظم سیاحی، عرفان ناصری، لیلی فرهاد‌پور، نادر فلاح، آزاده صمدی و …. از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.


فیلم “ملبورن” به کارگردانی نیما جاویدی که فیلمنامه آن را هم جاویدی نوشته است از تولیدات سینمای ایران است که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون مانی حقیقی، پیام معادی، نگار جواهریان، روشنک گرامی، الهام کردا، ویدا جوان، پرستو مقدم حضور دارند و علی سرابی نیز به عنوان بازیگردان در این پروژه همکاری می کند.


“ملبورن” داستان زوجی جوان را روایت می‌کند که در آستانه سفر، ناخواسته درگیر ماجراهایی پیچیده می‌شوند.


مشاور کارگردان این فیلم کیانوش عیاری است.


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید