چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷

مجله اینترنتی ملکانه : سایت سرگرمی - سایت تفریحی

»   فرهنگی و هنری  »   مجموعه سه جلدی “زیر و بم داستان” حسین حداد رونمایی شد
۹ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۷:۴۹

مجموعه سه جلدی “زیر و بم داستان” حسین حداد رونمایی شد


به گزارش خبرنگار مهر، مراسم رونمایی از مجموعه سه جلدی “زیر و بم داستان” عصر امروز شنبه 9 آذر با حضور محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، محمد حسنی مدیرعامل بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان و همچنین خانواده مرحوم حسین حداد نویسنده این کتاب در تالار مهر حوزه هنری برگزار شد.


در این مراسم چهره هایی مانند رضا امیرخانی، جواد محقق، محمدعلی گودینی، احمد دهقان، احمد عرب لو، علیرضا قزوه، محمد حنیف و مصطفی و مجتبی رحماندوست حضور داشتند.


در این برنامه محمدحسنی مدیرعامل بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان درباره ویژه گی های مرحوم حسین حداد و نیز اثر پژوهشی او “زیر و بم داستان” سخن گفت: همچنین رضا امیرخانی نویسنده، در این مراسم خاطره ای آخرین روزهای حیات مرحوم حداد نقل کرد و از وی به عنوان یکی از پژوهشگران متعهد در زمینه ادبیات داستانی نام برد.


همچنین مجبتی رحماندوست عضو هیات امنای بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان برخی شاخصه های کتاب مرحوم حداد را برشمرد. وی که بیشتر در بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی نیز مسئولیت داشته است بیان داشت: مرحوم حداد در دفاع مقدس حضور داشت و به احتمال بسیار زیاد شیمیایی شده بود و به نظرم می آید که نحوه درگذشت او هم شهادت گونه باشد.


همچنین محسن مومنی شریف رئیس هنری سازمان تبلیغات اسلامی در سخنانی ضمن نقل خاطره ای مشترک با او و رضا امیرخانی در آخرین روزهای حیات حداد در شیراز، کتاب سه جلدی “زیر و بم داستان” را اثری مفید و مهم در زمینه ادبیات داستانی ارزیابی کرد.


در پایان این برنامه ضمن رونمایی از کتاب “زیر و بم داستان”، از خانواده مرحوم حسین حداد با اهدای لوح های سپاس و جوایز نقدی و نیز یک تابلو فرش نفیس قدردانی شد.


 


گزارش تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد....
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...
ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
جدیدترین ترانه ها


  • فیلم سینمایی خانه دختر