۱۵ کشته و ۱۴ مجروح در تصادف و آتش سوزی ۴ خودرو در نایین


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، ساعت ۳ بامداد امروز تصادف مرگباری بین چهار خودروی پژو ۴۰۵، زانتیا، مینی بوس و پراید در ورودی شهرستان نایین استان اصفهان رخ داد که در اثر شدت برخورد هر چهار خودرو دچار آتش سوزی شدند.

دقایقی پس از این حادثه نیروهای امدادی به همراه نیروهای مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ و کارشناسان پلیس راهور شهرستان در محل حاضر و به بررسی صحنه و نجات حادثه دیدگان پرداختند.

سرهنگ حسین غلامی در خصوص جزییات این حادثه گفت: متاسفانه در این حادثه پژو ۴۰۵ که حامل ۱۱ نفر بوده است با سرعت غیر مجاز وارد ورودی شهرستان نایین شده و به دلیل عدم کنترل خودرو از جاده منحرف و پس از تصادف با زانتیا از بلوار اصلی خارج و با مینی بوس و پراید که در لاین مقابل در حال حرکت بودند تصادف می کند.

وی افزود: در این حادثه بر اثر شدت برخورد پژو ۴۰۵ دچار آتش سوزی شده و این آتش به خودروهای دیگر نیز سرایت می کند که متاسفانه ۱۱ نفر از سرنشینان خودروی پژو۴۰۵ ، یک نفر از سرنشین پراید و یک نفر سرنشین مینی بوس در صحنه فوت می کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه این حادثه ۱۶ مجروح نیز داشته است عنوان داشت: متاسفانه دو نفر از مجروحان حادثه در بیمارستان فوت کرده و سایر مجروحان تحت درمان قرار دارند.

سرهنگ غلامی، مقصر اصلی این حادثه را راننده پژو عنوان کرد و اظهار داشت: راننده این خودرو به علت سوار کردن بیش از حد مجاز سرنشین در خودرو و استفاده از سرعت غیر مجاز و عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی باعث به وجود آمدن این حادثه شده است.

۴۷۲۸۲


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید