۱۳۰۰ پروژه نیمه تمام در اردبیل به بهره برداری رسید


به گزارش خبرنگار مهر، سیدحامد عاملی عصر یکشنبه در جلسه بررسی پروژه های نیمه تمام استان اردبیل اضافه کرد: برای اجرا و تکمیل این پروژه ها اعتباری بالغ بر شش هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.


وی با اشاره به اجرا و بهره برداری این طرح ها طی پنج مرحله تصریح کرد: تعدادی از پروژه ها در سطح شهرستان ها توسط دستگاه های اجرایی و شهرداران و تعدادی نیز از طریق دهیاران تکمیل و بهره برداری شده است .


معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه این پروژه ها در مناسبت هایی نظیر دهه فجر، سوم خرداد، هفته دولت، دفاع مقدس و بسیج افتتاح شده است، ادامه داد: اکثریت این پروژه ها در زمینه مسکن مهر، مقاوم سازی مسکن روستایی، احداث مدارس، آبرسانی به روستاها، راه و شهرسازی و… بوده است.


وی متذکر شد: براین اساس امسال همزمان با هفته بسیج نیز ۱۴۹ پروژه و هزار و ۱۶۷ واحد مسکن شهری و روستایی با اعتبار هزار و ۳۰ میلیارد ریالی در سطح استان به بهره برداری رسید.


عاملی با تاکید بر اینکه تلاش می شود هرگونه نقص در مورد تکمیل پروژه های در دست اقدام تا آخر آذرماه سالجاری برطرف و در موعد مقرر به مرحله بهره برداری برسند، از فرمانداران خواست لیست آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح را به روز کرده و به استانداری اعلام کنند تا پس از جمع بندی اقدامات لازم در این خصوص به عمل آید .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید