۱۳ وبلاگ فروش داروهای غیر مجاز در اردبیل شناسایی شد

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: با اجرای طرح مبارزه با تبلیغات داروهای غیرمجاز در فضای مجازی ۱۳ وبلاگ فروش این نوع دارو در اردبیل شناسایی و کشف شد.

به گزارش اردبیل نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ اکبر امینی رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان اردبیل گفت: در بررسی‌های انجام شده رد پای اداره کنندگان این وبلاگ‌ها در شهرهای اردبیل، مشگین شهر، گرمی و بیله سوار پیدا و ماموران این یگان موفق شدند هفت نفر را در این زمینه دستگیر کنند.

وی به کشف و جمع آوری تعدادی کیس، لپ تاپ، فلش مموری، فلاپی و ده‌ها قلم داروی غیرمجاز اشاره کرد و گفت: افراد دستگیر شده در تحقیقات انجام شده به بزه ارتکابی اعتراف کردند.

 

دستگیری عاملان فروش داروهای غیر مجاز در کوثر

به گزارش اردبیل نیوز، سرهنگ اکبر امینی در این خصوص گفت: ماموران پلیس فتای اردبیل در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با تبلیغ و فروش داروهای غیر مجاز،سه وبلاگ را که در شهرستان “کوثر” استان دست به این فعالیت می زدند شناسایی کردند.

وی افزود: اداره کنندگان این وبلاگ که دو برادر بودند در عملیاتی ویژه دستگیر و مقادیری آلات و ادوات جرم نیز از آنان کشف و ضبط شد.

رییس پلیس فتای اردبیل اظهار داشت: در تحقیقات بعمل آمده دستگیرشدگان به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه خود از این کار را رفع نیاز مالی اعلام داشتند.

این مقام انتظامی با هشدار به کاربران اینترنتی خاطرنشان ساخت: به افرادی که در زمینه تبلیغ و فروش اجناس ممنوعه در فضای مجازی استان فعالیت دارند توصیه می شود قبل از دستگیری از عمل خلاف قانون خود دست بکشند و زندگی سالم را دنبال کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید