۱۲۰۰ تن مرغ منجمد در اردبیل در حال توزیع است

فرماندار اردبیل از کشتار ۳۰ هزار راس دام سبک وارداتی برای تامین گوشت قرمز مورد نیاز و تعادل‌بخشی به بازار در شب عید خبر داد.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرنگار ایسنا ، کاظم دبیر در جریان بازدید از شرکت مجتمع صنعتی گوشت اردبیل با اشاره به کشتار ۳۰ هزار راس دام سبک وارداتی، اظهار کرد: کشتار ۳۰ هزار راس دام وارداتی سبک به مرور و تا شب عید برای تامین نیازهای مردم به گوشت گرم ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: ‌این گوشت‌ها با نرخ ۱۴ هزار تومان و با نظارت مراجع ذی‌صلاح توزیع می‌شود و با هرگونه گرانفروشی و کم‌فروشی به شدت برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

فرماندار اردبیل یادآور شد: هم‌اکنون یک هزار و ۲۰۰ تن مرغ منجمد با قیمت ۵ هزار تومان، ۴۵۰ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت ۱۵ هزار تومان برای ثبات بازار و تامین نیاز مردم در مراکز فروش و مغازه‌های سطح شهر با نظارت مستمر در حال توزیع می‌باشد.

دبیر گفت: این مقدار ۱۶ تن مازاد بر مصرف همشهریان است که برای نیازهای ضروری و احتیاجات ایام پایانی سال ذخیره‌سازی شده است.

این مسئول از همشهریان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مرتب را با شماره تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در میان بگذارند.

رئیس شورای تنظیم بازار شهرستان اردبیل به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در دو نقطه شهر اردبیل در نیمه دوم اسفند ماه اشاره کرد و افزود: در این زمینه قرار است با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت و دستگاه‌های نظارتی و خدماتی در دو نقطه شهر اردبیل این نمایشگاه‌ها راه‌اندازی شود.

دبیر همچنین از برپایی ایستگاه‌های عرضه میوه شب عید اعم از پرتقال و سیب خبر داد و بیان داشت: فعالیت این ایستگاه‌ها نیز از ۲۵ اسفند ماه آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی به اهالی و شهروندان میوه‌های مناسب ذخیره‌سازی شده عرضه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید