پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

مجله اینترنتی ملکانه : سایت سرگرمی - سایت تفریحی

»   فرهنگی و هنری  »   برگزاری کارگاه “گویندگی و فن بیان” توسط استاد مدقالچی
۱۱ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۱۶

برگزاری کارگاه “گویندگی و فن بیان” توسط استاد مدقالچی


به گزارش خبرگزاری مهر، دومین دوره كارگاه “گویندگی و فن بیان” با توجه به استقبال از اولین دوره این کارگاه با طرح درس‌های تعریف صدا، انواع صدا و ساختمان میكروفون، شناخت اعضای اصلی و فرعی در گویش، رفع دشواری خواندن یك واژه و تپق، تمرین‌های مختلف از متون متفاوت در طول دوره، تكیه و سیلاب، شناخت تفاوت‌های اجرا بر روی صحنه، رادیو و تلویزیون و… از 26 آذرماه در هفت جلسه سه ساعته به سرپرستی نصرالله مدقالچی در حوزه هنری استان تهران برگزار می‌شود.


نصرالله مدقالچی متولد سال 1323 در تبریز و یكی از باسابقه‌ترین و سرشناس‌ترین دوبلورهای ایران است. از جمله كارهای او می‌توان به صداپیشگی در نقش ابوسفیان در فیلم “محمد رسول‌الله” اشاره كرد.


کارگاه “گویندگی و فن بیان” سه‌شنبه هر هفته از ساعت 16:30 تا 19:30 درحوزه هنری استان تهران واقع در میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، خیابان دوازدهم، شماره 3 برگزار می‌شود.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...


  • فیلم سینمایی خانه دختر