»   فرهنگی و هنری  »   اجرای “کایر” به خوانندگی عبدالحسین مختاباد در قونیه
۲۷ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۳۷

اجرای “کایر” به خوانندگی عبدالحسین مختاباد در قونیه


به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضا حمیدی مدیر برنامه گروه “کایر” با اعلام این خبر درباره جزئیات برنامه گفت: کنسرت کایر به مناسبت سالروز بزرگداشت مولانا به سرپرستی سید جمال محمدی و خوانندگی عبدالحسین مختاباد در سالن قونوی قونیه برگزار شد.


وی از برگزاری کنسرت این گروه، اواخر دی ماه سال جاری در تهران خبر داد و افزود: این کنسرت اواخر دی ماه و در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد و در واقع شروع رسمی فعالیت های گروه “کایر” در ایران است. این گروه تا کنون در خارج از ایران بیش از 30 کنسرت برگزار کرده است.


خسرو نصرتی، نورالله علیزاده، کمال محمدی، علی محمدی، محمد محمدی، حمزه محمدی، مجید رئیسیان، علیرضا شیروانی، نرگس محمدی، جمیله محمدی و رضا حسین زاده در کنار جمال محمدی به عنوان اعضای گروه «کایر» در قونیه به هنرنمایی پرداختند.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد....
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...