»   فرهنگی و هنری  »   هنرمندان با قدرت بدنی بالا به “رالی ایرانی 2” راه می‌یابند
۲۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۵۲

هنرمندان با قدرت بدنی بالا به “رالی ایرانی 2” راه می‌یابند


سعید ابوطالب تهیه کننده این مسابقه در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه لوکیشن های مورد نظر برای فصل دوم “رالی ایرانی” در جزیره کیش بازبینی شده است، گفت: با تعداد بسیاری از بازیگران سینمای ایران برای حضور در فصل دوم “رالی ایرانی” صحبت شده است اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم.


وی ادامه داد: آنچه که مشخص است، در این فصل نیز یک گروه از بازیگران آقا، یک گروه بازیگران خانم، یک زوج هنرمند و یک خواننده در مسابقه “رالی ایرانی 2” استفاده خواهیم کرد.


وی توضیح داد: با توجه به اینکه این دوره از مسابقه “رالی ایرانی” سخت‌تر است، نیازمند هنرمندانی با قدرت بدنی بالا است که امیدوارم در این زمینه دچار مشکل نشویم.


ابوطالب در پاسخ به این که “رالی ایرانی 2” چه زمانی جلوی دوربین می رود، گفت: آغاز فیلمبرداری این مجموعه بستگی به زمان آزاد بازیگران حاضران در این فصل دارد. امیدوارم اکثر بازیگران مورد نظر ما که در حال حاضر مشغول بازی در مجموعه های تلویزیونی و یا فیلم های سینمایی هستند، هرچه سریعتر کارهای خود را به پایان رسانده تا ما بتوانیم “رالی ایرانی 2” را جلوی دوربین ببریم.


آرش معیریان کارگردانی این فصل از “رالی ایرانی” را هم برعهده دارد. فرزاد حسنی، الناز شاکردوست، محمدرضا فروتن، بهنوش بختیاری، سیروان خسروی، نیما فلاح و سحر ولدبیگی در سری اول “رالی ایرانی” با یکدیگر به رقابت پرداختند.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد....
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...