۳ تاریخ مدنظر سازمان لیگ برای فینال جام حذفی

مهدی تاج درباره برگزاری دیدار نهایی جام‌حذفی گفت: ۳ تاریخ مدنظر سازمان لیگ است که یکی از آنها را برای دیدار فینال انتخاب خواهیم کرد. این زمان‌ها هنوز قطعی نشده و پس از بررسی‌های لازم نظر نهایی را در این باره اعلام خواهیم کرد.

اردبیل نیوز: وی درباره اینکه این مسابقه به صورت تک‌بازی برگزار می‌شود یا رفت و برگشت، خاطرنشان کرد: سازمان لیگ چاره‌ای جز برگزاری دیدار فینال به صورت تک‌بازی ندارد. با توجه به برنامه فشرده مسابقات و در پیش بودن بازی‌های تیم ملی فرصتی برای برگزاری دیدار به صورت رفت و برگشت وجود ندارد و دیدار فینال جام حذفی بین پرسپولیس و سپاهان قطعا به صورت تک‌بازی برگزار خواهد شد.

سرپرست سازمان لیگ درباره اینکه چه زمانی این موضوع قطعی می‌شود اظهار داشت: من هم‌اکنون برای شرکت در مراسم سالگرد درگذشت سیروس قایقران در انزلی هستم و پس از بازگشت به تهران بررسی‌های لازم را انجام می‌دهیم و زمان و مکان این دیدار را مشخص خواهیم کرد.

تاج در ادامه به جلسه روز شنبه آینده در سازمان لیگ اشاره کرد و گفت: در این جلسه درباره قانون نقل و انتقالات در فصل آینده لیگ برتر و لیگ یک صحبت و تبادل نظر خواهیم کرد. اینکه چه تعداد بازیکن پیش از فصل به تیم‌های بپیوندد و سهمیه بازیکنان خارجی چه تعداد باشد در این جلسه مشخص خواهد شد.

وی تصریح کرد: بخشی از نظرات از اتحادیه فوتبال به ما رسیده و بخش دیگر نظرات باشگاه‌ها است، ضمن اینکه آقای ساکت وقت گذاشتند و در این باره بررسی‌هایی انجام دادند. آقای نصیرزاده نیز زحمات زیادی کشیده و این موضوع با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد و درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

تسنیم

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید