یک امتیاز ضامن قهرمانی نیم فصل دبیری


به گزارش خبرنگار مهر، هفته سیزدهم و پایانی نیم فصل اول رقابتهای فوتسال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر جمعه ۲۲ آذر با انجام هفت دیدار در شهرهای مختلف سپری می شود که طی آن در یکی از بازیهای مهم، تیم دبیری تبریز در تهران به میهمانی تیم تاسیسات دریایی خواهد رفت.


دبیری که با ۳۰ امتیاز در جایگاه نخست جدول قرار دارد، به نظر می رسد که برای ثبت دهمین پیروزی فصل خود کار چندان سختی در خانه حریف رده دهمی خود نداشته باشد. دبیری که با گیتی پسند اصفهان، تیم دوم جدول سه امتیاز فاصله دارد حتی با یک تساوی در زمین تیم تاسیسات هم می تواند قهرمان نیم فصل شود اما واضح است که برنامه ریزی تیم برادران شمسایی برای پایان فصل است و بدین ترتیب این تیم در دیدار با تاسیسات هرگز به دنبال از دست دادن دو امتیاز نخواهد بود.


بی گمان کسب سه امتیاز از هفته سیزدهم، می تواند برای تیم دبیری در آخر فصل کمک زیادی کند.


تیم دبیری که صاحب دومین سیستم حمله برتر و دومین سیستم دفاعی مستحکم لیگ است، هفته گذشته در خانه برابر تیم حفاری اهواز با نتیجه پنج بر سه پیروز شد تا یک گام دیگر به قهرمانی در نیم فصل اول نزدیک تر شود.


در سوی مقابل، تیم تاسیسات دریایی با ۱۲ امتیاز در رده دهم جدول ایستاده با تیم بالای سری خود چهار امتیاز فاصله دارد. این تیم که هفته گذشته در تبریز موفق شد هلال احمر را با نتیجه مساوی بدون گل متوقف کند، حتی در صورت پیروزی خانگی برابر تیم دبیری نمی تواند جایگاه خود را در پایان نیم فصل اول ارتقا دهد اما با این سه امتیاز تا حدودی از منطقه خطر پائین جدول فاصله خواهد گرفت.


دیدار دو تیم تاسیسات دریایی و دبیری از ساعت ۱۶ روز جمعه هفته جاری در تهران برگزار خواهد شد.


علی پورافشار، اصغر علی بیگی، عبدالحسین شاهی و امیرلامعی تیم داوری این بازی را تشکیل خواهند داد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید