یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان بود/ در برخی صحنه‌ها خوش شانس بودیم


سرمربی تیم فوتبال سایپا از پیروزی تیمش برابر پرسپولیس ابراز خرسندی کرد و گفت: یکی از سخت‌ترین بازیهایمان را برگزار کردیم.

به نقل از مهر، علی دایی پس از پیروزی دو بر یک سایپا مقابل پرسپولیس در هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. یکی ازسخت ترین دیدارهایمان بود. به بازیکنانم تبریک می گویم چرا که سعی و تلاش زیادی در نیمه دوم انجام دادند.

سرمربی سایپا ادامه داد: برخی صحنه ها خوش شانس هم بودیم. اما در نیمه اول می توانستیم به گلهای بیشتری هم برسیم. طبیعی بود پرسپولیس در نیمه دوم فشار زیادی بیاورد. اما توانستیم راه‌های گلزنی آنها را ببندیم.

دایی درباره اتلاف وقت دروازه بان سایپا گفت: این اظهار نظر شخصی شماست و من چنین اعتقادی ندارم. خودم با این موضوع مخالفم. بر اساس داشته هایمان استفاده می کنیم. من مجبور بودم از بازیکنانی که دیشب ساعت ۱۰ به هتل محل اقامت رسیدند استفاده کنم. شما نمی توانید به هیچ وجه مهره های پرسپولیس را با سایپا مقایسه کنید.

وی در خصوص اینکه قهرمانی پرسپولیس بار دیگر به تعویق افتاد گفت: آنها خیلی وقت است قهرمان شده اند. آنها قهرمان هستند. پرسپولیس در صورتی قهرمان نمی شود که عجیب ترین اتفاقات بیفتد.

وی درباره هدف سایپا در فصل جاری بار دیگر صحبت کرد و گفت: هدفمان رسیدن به آسیاست. می خواهیم به این مقصود هم برسیم.

دایی درباره تشویق هایی که از سوی هواداران پرسپولیس شد اظهار داشت: ما همه پرسپولیسی بودیم و هستیم. روزگار باعث می شود گاهی مقابل این تیم قرار بگیرم. دست تک تک هواداران پرسپولیس را می بوسم. همیشه پرسپولیسی هستم. می خواهم این تیم همواره ببرد اما وقتی مقابل پرسپولیس هستم باید فکر بردن باشیم. جا دارد این برد را به کارکنان مجموعه سایپا تقدیم کنم که تلاش هایشان باعث شده است در اینجا قرار بگیریم.

سرمربی سایپا در خصوص عملکرد خوب آرمان رمضانی مهاجم سایپا گفت: او هنوز جا دارد رشد کند و در حد ۶۰ درصد خودش است. او باید قدر خودش را بداند و به جایگاه های بهتری برسد.

دایی در خصوص تاکتیک سایپا مقابل پرسپولیس خاطر نشان کرد: تقریبا تمام بازی های پرسپولیس را مخصوصا در آسیا می بینم. شناخت خوبی از این تیم داشتیم و با توجه به دارایی هایمان بازی کردیم. بچه های تیم هم نهایت زحمات خود را کشیدند و بابت این برد و جایگاهی که با تمام سختی ها کسب کردیم واقعا خدا را شاکرم.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه آیا درخواست کی روش برای در اختیار گرفتن بلند مدت بازیکنان موافق است یا خیر گفت: اگر او گفته باشد که تمام بازیکنان را بلافاصله پس از پایان فصل می خواهد هیچ ایرادی ندارد. من هنوز هم می گویم که تک تک کارهایی که فوتبال ملی می تواند انجام دهد را بزرگترین سیاستمدارها هم نمی توانند انجام دهند. تاثیراتی که فوتبال ملی می تواند بگذارد بسیار زیاد است و باعث شناخت بهتر از ایران هم می شود. اما باید بگویم چهار بازی مهم دیگر داریم و به بازیکنانم نیاز دارم. پس از آن می توانند تمام مهره ها را در اختیار داشته باشند و مشکلی هم نیست.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید