7.4 C
Tehran
یکشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی گیسونی:ژکو، بهترین گزینه برای یوونتوس است

گیسونی:ژکو، بهترین گزینه برای یوونتوس است

یکی از ایجنت های فیفا در صحبت هایی به آنالیز شرایط یوونتوس و خریدهای احتمالی این تیم از جمله ادین ژکو پرداخته

سایت گل- بعد از آنکه یوونتوس با تقبل شکست در خانه گالاتاسرای از راه یابی به مرحله حذفی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا ناکام ماند، حالا این سوال مطرح است که این تیم برای بازگشت به سطح الیت فوتبال اروپا به چه چیزی نیاز دارد تا بتواند بیش از پیش به رقابت با تیم های بزرگ بپردازد.تجدید قوا یکی از راه ها و منطقی ترین راه پیش روی بینکونری است.

دراین میان ریچارد گیسونی، یکی از مدیربرنامه های فیفا دراین باره به صحبت پرداخته است.. او در صحبت هایی دراین باره گفت:« یوونتوس یک بازیکن تراز اول کم دارد. من شخصا کارلوس تبس را دوست دارم. او یک جنگجوی بزرگ است و به نظر من اولین درهای خروجی باید به روی فرناندو یورنته بازشود. او ذهنیتی مثل بازیکنانی از جمله دیدیه دروگبا که بازیکنی مورد نیاز یوونتوس است را ندارد. دروگبا بازیکنی است که به سبک کاری لیگ ایتالیا می آید.»

  او ادامه داد:« ماندزوکیچ هم بازیکن بزرگی است ولی فکر می کنم بایرنی ها او را نخواهند فروخت. حتی در شرایطی که آنها تقریبا از خریداری روبرت لواندوفسکی در فصل آینده مطمئن باشند هم این کار را نخواهند کرد. ماندزوکیچ مهاجم تراز اولی است ولی من نگرانم که او تبس را تحت فشار بگذارد. از همین رو اگر من جای مقامات یووه بودم پولم را برای خرید ادین ژکو کنار می گذاشتم. او گزینه خوبی برای یوونتوس است وقطعا بازیکن بهتری در مقایسه با یورنته خواهد بود.»

یوونتوس با باخت ۰-۱ مقابل گالاتاسرای در دور ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از راهیابی به دور بعدی این رقابتها بازماند . این بازی قرار بود روز سه شنبه برگزار شود و ۳۲ دقیقه از این مسابقه هم انجام شد ولی بارش شدید برف باعث شد تا این بازی به حالت تعلیق درآمده و بقیه آن درروز ۴شنبه دنبال شود و درنهایت گالاتاسرای با گل دقیقه ۸۵ اسنایدر توانست از سد حریف ایتالیایی عبور کرده وبه عنوان تیم دوم گروه روانه دور بعدی شود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید