15.3 C
Tehran
پنجشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی گل محمدی: همه باید به تیم ملی کمک کنیم/ حتی اگر سه...

گل محمدی: همه باید به تیم ملی کمک کنیم/ حتی اگر سه روز یکبار هم بازی کنیم اعتراضی نخواهیم کرد!

هنوز به ما چیزی اعلام نشده اما امسال سال حساسی برای تیم ملی است و جهت تقویت این تیم، هر کاری که لازم است باید انجام شود

سایت گل- یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی با داماش تهران گفت: ما با تیمی بازی داریم که فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد و جزو معدود تیمهایی است که روی زمین بازی خوبی انجام می دهند. داماش تیمی دونده است که مربی جوانی دارد و احتمالا بازی سختی را در پیش رو داریم.
آنها هفته قبل نتیجه گرفته اند و برای بازی با ما انگیزه زیادی دارند که باخت هفته گذشته را مقابل ما جبران کنند. اما ما هم برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم و امیدواریم نتایج خوبمان را ادامه دهیم.

مصدوم ها و محروم ها: خوشبختانه برای دیدار فردا نه مصدوم داریم و نه محروم

: جایگاه تیم در انتهای فصل: بچه های ما به یک خودباوری رسیده اند و امیدواریم این روند را تا پایان لیگ حفظ کنند. جایگاه ما در حال حاضر اهمیتی ندارد. مهم این است که آخر فصل جایگاه خوبی داشته باشیم. نگه داشتن این جایگاه از رسیدن به آن سخت تر است.

  فشردگی احتمالی مسابقات لیگ به خاطر تیم ملی: هنوز به ما چیزی اعلام نشده اما امسال سال حساسی برای تیم ملی است و جهت تقویت این تیم، هر کاری که لازم است باید انجام شود. بازیکنان ما باید وارد مسابقات سخت جام جهانی شوند و باید با آمادگی کامل در آن مسابقات حضور یابند تا از آبروی ایران دفاع کنند. حتی اگر هر سه روز یکبار هم برایمان بازی بگذارند، اعتراض نخواهیم کرد. همه باید به تیم ملی کمک کنند.

  گروه ایران در جام جهانی: کار سختی برای صعود داریم اما فوتبال یک ورزش ناشناخته است و فکر می کنیم می توانیم به اتفاقات، دل خوش کنیم. مهم این است که با آمادگی بالا به برزیل برویم تا نقاط ضعفمان را پوشش دهیم. آمادگی جسمانی مساله مهمی است و امیدوارم تیم ملی در برزیل بازیهای خوبی انجام دهد. باید به تیم ملی اعتماد به نفس دهیم تا عملکرد خوبی داشته باشد. کسی فکر نمی کرد تیم ملی در سه بازی آخرش در مرحله مقدماتی جام جهانی پیروز شود اما بچه ها به این مهم رسیدند. من جزو کسانی بودم که می گفتم تیم ملی به جام جهانی صعود می کند. الان هم اگر سخت تلاش کنند، می توانند از گروهشان صعود کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید