گل خوردن منصوریان از یک پسر بچه و توصیه پس از تساوی پرحاشیه

0
9


سرمربی تیم فوتبال استقلال در نخستین تمرین پس از تساوی خانگی برابر استقلال خوزستان تلاش کرد فضای تیمش را شاد و پرنشاط نگه دارد.

به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که روز جمعه در دومین دیدار لیگ برتر خود برابر استقلال خوزستان به تساوی رسیده بود، عصر امروز شنبه تمرین ریکاوری خود را برای حضور در ادامه رقابت های لیگ برتر در زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی برگزار کرد.

تمرین استقلال با صحبت های منصوریان با بازیکنان آغاز شد. منصوریان در این صحبت ها نکات فنی بازی روز گذشته را به بازیکنان گوشزد و از آنها خواست تمرکز خود را روی بازی های بعدی بگذارند.

* زمانی که بازیکنان در قسمت دیگر زمین در حال تمرین بودند، رادین فرزند وریا غفوری با علیرضا منصوریان به پنالتی زدن مشغول شد که سرمربی آبی ها به عمد از وی گل می خورد.

* لئوناردو پادوانی که دوران پس از مصدومیت را طی می کند در این تمرین به صورت اختصاصی کار کرد.

* بازیکنانی که روز گذشته برابر استقلال خوزستان بازی کرده بودند ریکاوری کردند و سایرین ابتدا به کارهای بدنی و سپس به فوتبال تاکتیکی زیر نظر کادرفنی پرداختند.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید