گل‌محمدی: نمی‌دانم باید با حریف مبارزه کنیم یا تیم داوری/باید ۳ گل می‌زدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم باید با حریفان مبارزه کنیم یا تیم داوری؟

اردبیل نیوز: به گزارش فارس از بندرعباس، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل برابر آلومینیوم در نشست خبری اظهار داشت: در نیمه اول موقعیت‌های گلزنی زیادی از دست دادیم که آنها را هدر دادیم. می‌توانستیم سه گل بزنیم. اما این اتفاق نیفتاد.
وی ادامه داد: نیمه دوم تحت تاثیر سوت‌های نابه جای داور قرار گرفت و در مورد این نیمه حرفی برای گفتن نمانده است. خطای پنالتی پرسپولیس را داور نگرفت و خطای ما را اعلام کرد. نمی‌دانم باید با حریفان مبارزه کنیم یا تیم داوری؟ از حسین عسگری می‌خواهم به جای صدور بیانیه فکری به حال مشکلات داوری بکند.
سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به اشتباهات گذشته داوران گفت: در گذشته هم ازداوری متضرر شده‌ایم.۴-۵ پنالتی ما را نگرفتند. دلیل اخراجم را در بازی امروز نمی‌دانم. فقط داور به من گفت برو بالا و اعتراض نکن.
گل‌محمدی در مورد آلومینیوم هرمزگان گفت: این تیم خوب بازی کرد و به آلومینیوم شوک وارد شده. من به تماشاگران جنوبی همواره احترام می‌گذاشتم. مشکلاتی هم که در ورزشگاه وجود داشت فقط مختص به این ورزشگاه نیست و مربوط به کل ورزشگاه‌های ایران است. این تیم با هوادارانی که دارد شایسته حضور در لیگ برتر است و امیدوارم در لیگ بماند و آینده موفقی داشته باشد.
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: این دوازدهمین بازی بود که نباختیم و روند خوبی را تا اینجا طی کرده‌ایم. امروز هم برای برد آمده بودیم اگر از موقعیت‌های گلزنی خود استفاده می‌کردیم اکنون۳ امتیاز را گرفته بودیم و روند خوبمان را ادامه می‌دادیم اما با شرایطی که بازی داشت همین یک امتیاز هم خوب بود و جایگاه ما را در جدول بهتر می‌کند.
گل‌محمدی افزود: همه می‌دانند که جایگاه پرسپولیس در لیگ برتر باید بالاتر از این باشد. اما ما یک نیم فصل خوب را از دست دادیم و اگر امتیازات لازم را در نیم فصل اول می‌گرفتیم اکنون جزو مدعیان قهرمانی بودیم. شخصا به آینده باشگاه امیدوارم و با توجه به حمایت خوب هواداران تلاش می‌کنیم خواسته‌های آنها را برآورده کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید