گلایه کارگردان « آینه بغل » از جواد عزتی / تبلیغ ویدیو را انجام نمی دهد و پاسخ تلفنم را هم نمی دهد!

گلایه کارگردان « آینه بغل » از جواد عزتی / تبلیغ ویدیو را انجام نمی دهد و پاسخ تلفنم را هم نمی دهد!
[ad_1]

23recto3r 2323

منوچهر هادی، کارگردان «آینه بغل» می‌گوید خیلی‌ها سوال می‌کنند چرا عکسی از جواد عزتی در تبلیغات ویدیو نیست و برای پاسخ به این پرسش توضیحاتی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش ملکانه به نقل از خبرآنلاین، منوچهر هادی، کارگردان ویدیو سینمایی «آینه بغل» در واکنش به این که چرا تصویری از جواد عزتی در تبلیغات این ویدیو نیست ضمن انتشار عکس‌های تست گریم او برای ویدیو «آینه بغل» در صفحه اینستاگرامش نوشت: «خیلی‌ها سوال می‌کنن که چرا عکسی از جواد عزتی نمی‌ذاری و در تبلیغات ویدیو نیستند. این سوال زیاد پرسیده شده و به احترام شما پاسخ می‌دم.

بعد از آماده شدن ویدیو در هیچ کدام از مراسم‌ها و اکران‌ها ایشان نه پاسخ تلفن‌ها رو دادند نه شرکت کردند. از طریق همسرشان متوجه شدم که با من هیچ مشکلی ندارن. چندین پیام به ایشان دادم و بعد از یک هفته جواب مختصری دادند. در هر صورت من و گروه به خاطر همزمانی کار ایشان با ویدیو «هزارپا»ی آقای داودی بسیار اذیت شدیم و روزای سخت ولی شیرینی رو تجربه کردیم. ایشان تا این لحظه نه تنها هیچ تبلیغی در صفحه شخصی خودشان از «آینه بغل» نکردن در هیچ مراسمی هم شرکت نکردن و جواب تلفن من و بچه‌های گروه رو هم ندادند.

18 1 27 123516photo 2018 01 27 10 27 43

بعد از پیگیری‌های من یک بار با فاصله یک هفته‌ای تماسی با من داشتند که به دلیل دلخوری جواب ایشان را ندادم. این دلخوری همچنان ادامه دارد و از ایشان گله دارم. به هر دلیلی اگر از تهیه‌کنندگان ناراحت هستین یا هر کسی در گروه باید به احترام ویدیوی که برایش زحمت کشیدیم همگی در اکران کمک کنیم که بهتر دیده شود. در آخر صمیمانه از حضور جواد عزتی عزیز و همسر محترمشان در ویدیوم ممنونم و هنوز کنجکاوم مثل مردم عزیز و هواداران محترم ایشان که پاسخی برای بی‌توجهی و بی‌مهری‌اش به ویدیو «آینه بغل» بدهد که بی‌شک یکی از بهترین بازی‌های اوست به گواه همین مردم و مخاطبان ویدیو که جواد عزیز و بازی درجه یک او را در ویدیو دوست داشتن .

این هم عکس جواد دوست‌داشتنی و عزیزم. امیدوارم من و ویدیومون رو دوست داشته باشی و دلیل ناراحتی تو رو روزی بفهمم. دوستت دارم. هرجا هستی موفق باشی

[ad_2]
/ مووی مگ
/ سایت سرگرمی ملکانه
بازیگران زن ایرانیبازیگران مرد ایرانی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید