10.6 C
Tehran
شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی گفتگوی اختصاصی ومفصل با مجید جلالی: جذب بازیکن سخت شده / کرار...

گفتگوی اختصاصی ومفصل با مجید جلالی: جذب بازیکن سخت شده / کرار را باید خودم بررسی کنم/ از بازگشت محسن ترکی خوشحال می شوم!

اگر اقای ترکی دعوت بکار شده باشد من از این موضوع خیلی خوشحال می شوم او از سرمایه های بزرگ داوری کشورمان است

سایت گل – مجید جلالی سرمربی تیم تراکتور سازی در گفتگوی مفصل با خبرنگار سایت گل در مورد اخرین وضعیت این به سوالات مختلف پاسخ داده که از نظرتان می گذرد.

وضعیت تراکتور را چگونه ارزیابی می کنید ؟

هفته سنگینی را پشت سر گذاشتیم ، تمرینات مان خیلی فشرده وسنگین بود بازی تدارکاتی را هم برای روز اخر هفته ( امروز ) برنامه ریزی کردیم که این فشار را تکمیل کنیم .

 

بازی با شهرداری اهداف مورد نظرتان را تامین کرد؟

بله ، ما در این بازی سعی کردیم از همه بچه ها استفاده کنیم وبا ترکیب های متفاوتی بازی را برگزار کردیم و هر چند بازی هم سه ، سه شدولی  در کل خوب بود و توانست ان فشاری که مد نظر ما بود را به بچه ها وارد کند.

 

از علی کریمی  هم که در این بازی استفاده نکردید ؟

کریمی بخاطر کشیدگی عضله پشت ران خود چند روزی است که برای ترمیم این مصدومیت به بدنش فشار وارد نمی کند وتنها به دویدن دور میدان اکتفا می کند وما هم برای رعایت احتیاط سعی کردیم در این بازی تدارکاتی هم از وی استفاده نکنیم .

 

هواداران تراکتوری نگران فعل وانفعالات نقل وانتقالاتی نیم فصل هستند ؟

قبل از اینکه من نگران بازیکنان باشم ، نگران زمین تمرین هستم ، ما هر روز در یک زمین تمرین می کنیم وزمین ها هم کیفیت خوبی ندارند وموجب مصدومیت بازیکنان می شوند ، ما علی کریمی را بخاطر زمین چمن مصنوعی مدتی از دست دادیم ویکی دو بازیکن دیگر را بخاطر شرایط چمن ناهموار مجموعه اختصاصی که فعلا در انجا هم نمی توانیم تمرین کنیم ودر حال ترمیم است .

 

از ورزشگاه یادگار نمی توانید حداقل دو جلسه استفاده کنید ؟

در این مورد مسئولین این مجموعه اعلام کرده اند که بیش از یک جلسه نمی تواند انجا را در اختیار ما قرار دهند واز طرفی هم می گویند ورزشگاه باغشمال هم امکان پذیر نیست ، این خود برای ما تبدیل به یک مشکل شده است .

 

در مورد جذب بازیکن چه اقداماتی انجام داده اید ؟

ما تلاش بی وقفه ای را در همین هفته انجام دادیم ، عبور از سد باشگاه ها خیلی مشکل شده است ، اگر با بازیکنی هم توافقی صورت می گیرد باشگاه ها سخت گیری می کنند ، ما برای چندین باشگاه برای درخو.است بازیکنان مورد نظر نامه زدیم ولی جواب ها همه منفی است وهیچ تیمی دوست ندارد بازیکن خود را از دست بدهد ، ونهایتا باشگاه ها مبالغی را پیش رو می گذارند که از توان ما خارج است . اگر بگویم تلاش شبانه روزی را در این خصوص داشته ایم اغراق نکرده ام . با این حال در حال هماهنگی هستیم تا دو بازیکن خارجی از کشور برزیل طی هفته اینده به ایران بیایند تا در مورد جذب انها تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم .

 

در چه پست های دنبال بازیکن هستید ؟

در هر سه پست دفاع ، هافبک وخط تهاجمی دنبال بازیکن هستیم .

 

از بازیکن خارجی گفتید ، قضیه کرار جاسم به کجا رسید ؟

این موضوع در باشگاه مورد بحث قرار گرفت ، ظاهرا وی دچار مشکلاتی است که احتمالا نتواند در ایران حضور پیدا کند ، بخاطر همین موضوع ما نمی توانیم زیاد روی این موضوع متمرکز شویم .

 

اگر مشکلات شخصی این بازیکن مرتفع شود انگاه واکنش شما چه می تواند باشد ؟

در این خصوص باید خود من مستقیما شرایط وی را مورد بررسی قرار دهم واز نزدیک از دید گاه ها ونظرات وی در خصوص مسائل مختلف تیمی اشنا بشوم ، چرا که مردم عزیز ما باید این مهم را مد نظر داشته باشند که مسائل فنی تنها یکی از پارامتر های انتخاب یک بازیکن است ، اینرا نه در مورد کرار بلکه در حالت کلی می گویم ، لذا باید همه جوانب کار سنجیده وبعد تصمیم گیری شود.

 

در مورد شایعه معاوضه کریمیان با ارش افشین هم توضیح می دهید ؟

اصلا چنین موضوعی از اول هم نبوده واقعا از این گونه مسائل متعجب می شوم که چطور در عالم واهی اینگونه مطالب را هر روز عده ای برای ما درست می کنند ، یک روز یک بازیکن را به تیم دیگر می فرستند یک روز هم برای خود بازیکن معاوضه می کنند ، اینها در استانه بازی ما با پرسپولیس می خواهند تمرکز ما را به هم بزنند و توقع دارند که ما هم هر روز کارمان را ول کنیم وفقط جوابگوی اینگونه مطالب باشیم ،کریمیان یکی از بازیکنان خوب ماست که خصوصا در ۵ بازی اخر توانست خود را به روز های اوج خود نزدیک کند و من از قبل اتمام نیم فصل هم گفته بودم که هدف ما حفظ مجموعه تیم است که اینرا هم عملی کردیم .

 

اقای ترکی وقهرمانی ظاهرا به جلسات توجیهی داوران برای نیم فصل دوم دعوت شده اند ، نظر شما چیست ؟

البته بنده زیاد در جریان این موضوع نیستم ،اگر اقای ترکی دعوت بکار شده باشد من از این موضوع خیلی خوشحال می شوم او از سرمایه های بزرگ داوری کشورمان است ، از طرفی هم برای یک موضع دیگر خیلی حساس هستم وانهم کنار رفتن بهترین مربیان فوتبال ما همچون ، پیروانی ، مایلی کهن است که واقعا ازار دهنده است ، امید وارم این مربیان به کار خود برگردند .

 

اقای جلالی در یک جمع بندی کلی از نیم فصل اول به نظر شما تراکتور سازی پتانسیل قهرمانی در این فصل را داراست یانه ؟

اگر یادتان باشه نیم فصل ما با چالش های زیادی روبرو بودیم و روز های سختی را سپری نمودیم ،ولی من همیشه می گفتم اگر صبور باشیم شرایط دلخواه بدست خواهد امد که به لطف خدا همه چیز بهتر شد ، ما مشکلات و کمبود ها را می شناسیم واگر در بعضی بازی ها این مشکلات نبود ما نتایجمان از این هم بهتر بود وبعضی بازی ها را از دست نمی دادیم ، پس نتیجتا الان هم پیام من به مردم وهواداران پر شور این تیم اینست که بدانند ما با تمام توان سعی در رفع کمبود ها ومشکلات خود هستیم ودوست نداریم با اگاهی از کمبود های خود چشم بسته گام در میادین سخت بگذاریم ، با این مقدمه می خواهیم همه دوست داران این تیم بدانند که ما تلاش سختی در طول هفته گذشته انجام دادیم تا مشکلاتمان را مرتفع کنیم ولی شرایط خیلی سخت شده و نهایتا در ضمن ادامه تلاش های خود در هفته پیش روبرای جذب بازیکنان مورد نظر سعی می کنیم مجموعه خود را بهتر از انی که هست اماده کنیم واز سرمایه های خود بهترین استفاده را ببریم ، انشا ا… با حمایت مردم بهترین و شایست ترین جایگاه را در پایان فصل بدست اوریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید