گسترش فولاد به دنبال کسب سهمیه آسیا است/بازی سختی با پیکان داریم


تبریز- مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: گسترش فولاد به دنبال کسب سهمیه آسیا است.

به نقل از مهر، فرشاد فلاحت زاده ظهر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان اظهار داشت: بازی سختی با پیکان داریم.

وی با بیان اینکه پیکان از حاشیه امنیت خوبی برخوردار بوده و هست، گفت: فردا شاهد بازی تاکتیکی خواهیم بود، ما در نیم فصل دوم توانستیم با کسب نتایج خوبی تا حد حاشیه امنیت خوبی برای خود مهیا کنیم.

فلاحت زاده با تاکید بر اینکه تیمش به دنبال سهمیه آسیایی است، گفت: البته تیم پیکان نیز این شانس را دارد که برای کسب سهمیه تلاش کند. فردا بازی خوبی شاهد خواهیم بود چراکه دو مربی با دانش رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

مربی گسترش فولاد در خصوص مجید جلالی سرمربی تیم پیکان نیز گفت: جلالی مربی خوبی است که در چند سال اخیر تیم‌هایش فوتبال بازی کرده اند امیدوارم فردا هم به همین صورت باشد و فوتبال خوبی را شاهد باشیم.

وی با اشاره به اینکه بازی سختی برای هر دو تیم است و امیدوارم دیدار خوبی را شاهد باشیم، ابراز داشت: ما برای بازی ‌های آینده بازیکنان خوب و با انگیزه‌ای در اختیار داریم و می‌ خواهیم با کسب نتایج خوب جایگاه‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

فلاحت زاده با بیان اینکه به امتیازات دو مسابقه‌ای که پیش از پایان سال داریم نیاز مبرمی داریم، گفت: این بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما به دنبال این هستیم که با شکست پیکان و سپاهان در دیدارهای آینده حداکثر امتیازات را کسب کرده و نیم نگاهی هم به کسب سهمیه آسیایی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه گسترش فولاد بر خلاف پیکان در نیم فصل اول خوب نتیجه نگرفته و این را می‌دانید که امتیاز جمع کردن در نیم فصل بسیار مهم است، گفت: ما فردا با تیمی بازی داریم که کادر فنی آن حریفان را خیلی خوب آنالیز می‌کنند.

مربی گسترش فولاد تبریز همچنین با تاکید بر اینکه تیمش برای سه امتیاز وارد میدان می شود، گفت: پیکان بازیکن محروم و مصدومی برای این بازی ندارد و با تیم کامل به مصاف تیم ما می آید.

وی ادامه داد: ولی گسترش فولاد چند مصدوم دارد و ما فردا ارجمندیان، موسوی و خالقی‌فر را در اختیار نداریم.

وی همچنین اظهار داشت: متأسفانه در چند بازی اخیر آن طور که باید خوب نتیجه نگرفتیم. برای بازی مقابل پیکان تاکتیک خاصی در نظر گرفتیم و می خواهیم سه امتیاز را بگیریم.

فلاحت زاده با تاکید بر اینکه امیدوارم بچه‌ها بتوانند تاکتیک ها را به خوبی اجرا کنند، گفت: انگیزه ما زیاد است و می توانیم با حمایت تماشاگران پرشور تبریزی به پیروزی برسیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد با بیان اینکه در چند مسابقه‌ای که در زمین خودمان انجام دادیم و از شرایط میزبانی برخوردار بودیم نتوانستیم امتیازات لازم را جمع کنیم، گفت: می توانیم فردا این طلسم را بشکنیم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید